Zapytaliśmy Karolinę Gilon o udział w "Tańcu z Gwiazdami". Zdradziła nam, czy zatańczy w kolejnej edycji [TYLKO U NAS]

Jakiś czas temu Karolina Gilon zdecydowała się przejść ze stacji TVN do Polsatu. Chyba nie żałuje tej decyzji. Najpierw poprowadziła program "Love Island", potem Sylwestrową Moc Przebojów, a teraz wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?

Karolina Gilon pojawiła się we wtorek na pokazie zaprzyjaźnionego projektanta, Roberta Kupisza. Udało nam się zamienić z nią kilka słów. Postanowiliśmy podpytać ją o krążące od kilku dni plotki, jakoby miała pojawić się w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jej reakcja? Jednoznaczna.

CW

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (13)
Zapytaliśmy Karolinę Gilon o udział w "Tańcu z Gwiazdami". Gwiazda zdradziła nam, czy zatańczy w kolejnej edycji
Zaloguj się
 • Gość: Zuzanna - Anna - Maria

  0

  Lubię ludzi życzliwych . Dość hejtu. Naprawdę hejt zniechęca mnie do zaglądania do internetu . Słuszne uwagi każdy zrozumie ale hejt dla hejtu i to nierzadko słownictwem nieocenzurowanym - ja mam dosyć . Ogrnijmy się wszyscy a poziom zaglądających tutaj się tez poprawi twórcze a nie świnskie czy obraźliwe. Masz coś do kogoś to napisz ale nie obrażaj

 • Gość: Jessika

  0

  Nie widzicie ze ma niesymetryczna twarz . Jakby jej ktoś drzwiami policzek przytrzasnął !!!!!!

 • Gość: Łukasz

  0

  Dla mnie jest ok . Lubię wysokie łaski

 • Gość: Gość

  0

  Dobry czy zgrabny wyglad nie wystarcza. Jak ładna i dobrze zrobiona wystarczy ze popatrzę na nia 5 min . Później słucham co mówi i czy jest interesująca jako prowadząca.

 • Gość: Roma - Amor

  0

  Ona ?! swój program ? Chyba żartujesz . Mamy dosyć amatorek z typu Rozenkowa

 • Gość: Kasia

  0

  W tych ciemniejszych włosach wyglada lepiej Do każdej zmiany fryzury jeżeli dziewczyna ma zdrowa cerę ( albo zdrowo wyglądająca ) i dobrze dopasowany makijaż, nowa fryzura zrobi jeszcze lepsze wrażenie . Ja lubię jej makijaż. Nie przesadza Lekko wygładza koloryt skory l Dermotanem ktory daje bardzo naturalny efekt , nie przesadza ze szminka ani z brwiami które teraz dziewczyny robią przesadnie wyraźne Za to . powinna popracować nad wymowa Czegoś jej brakuje Nie wypowiada się jak prawdziwa dziennikarka. Jej głos tak nie przyciąga. Ale jest ładna i dobrze zrobiona

 • Gość: Ona

  0

  Niech się pcha. Potrzebne są nowe twarze

 • Gość: Bn

  0

  Ta dziewczyna ma niesamowite parcie na szkło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX