Pamela Anderson wzięła sekretny ślub. Piąty mąż jest od niej sporo starszy. Za ich związkiem stoi ciekawa historia

Pamela Anderson po raz piąty wyszła za mąż. Ceremonia była utrzymana w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że odbyła się w poniedziałek w Malibu.
Zobacz wideo

20 stycznia Pamela Anderson wzięła ślub. Taką wiadomość podał magazyn "The Hollywood Reporter". Mężem aktorki został Jon Peters, producent takich filmów jak m.in. "Batman", "Rain Man" i "Narodziny gwiazdy". Wiadomo, że na uroczystości pojawili się synowie aktorki, Brandon i Dylan Lee, oraz córka producenta Kendyl.

Pamela Anderson wzięła ślub

Historia ich miłości jest dość ciekawa. Producent zakochał się w Pameli już kilkadziesiąt lat temu, gdy spotkali się na imprezie "Playboya". Aktorka miała wówczas ok. 19 lat. Przez trzy lata się nawet spotykali (od 1989 do 1991 roku), jednak przeszkadzała jej różnica wieku - dzieli ich 21 lat. Co więcej, wtedy też odrzuciła jego oświadczyny. Mimo to, producent nie mógł o niej zapomnieć i starał się o jej względy.

Pamela nigdy nie osiągnęła pełni artystycznego potencjału. Jeszcze zabłyśnie w prawdziwy sposób. Nie kochałbym jej tak mocno, gdybym skupiał się tylko na wyglądzie zewnętrznym. Piękne dziewczyny są wszędzie, ale przez ostatnie 35 lat pragnąłem tylko Pameli. Sprawia, że szaleję, ale w dobry sposób. Inspiruje mnie, a ja chronię ją, bo na to zasługuje - wyznał w rozmowie z "The Hollywood Reporter".

Oboje próbowali sobie ułożyć życie z kimś innym. Producent również był wcześniej czterokrotnie żonaty. Jego żoną była m.in. Mindy Peters, producentka filmowa. Anderson poślubiła m.in. Tommy'ego Lee oraz Kida Rocka. Jej związki jednak rozpadały się. Być może wszystko było spowodowane tym, że po prostu są sobie pisani i dopiero w wieku 74 i 53 dali sobie szansę.

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

AW