Patryk Vega pokazał zwiastun zwiastuna "Small World". Obyło się bez wulgaryzmów, a Piotr Adamczyk wygląda jak polski Liam Neeson

Patryk Vega nakręcił film "Small World". Obraz przedstawia problem handlu dziećmi.

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Najpłodniejszy reżyser w Polsce już niebawem uraczy nas swoimi kolejnymi produkcjami. Jedną z nich jest film "Small World", opowiadający o handlu dziećmi. Jego premiera jest zapowiadana na czerwiec, ale Vega już dziś zaprezentował zwiastun zwiastuna.

Czy Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi?

Zobacz wideo

Patryk Vega i jego "Small World"

Zgodnie z obietnicą, Patryk Vega zaprezentował w środowy poranek zapowiedź zwiastuna filmu "Small World". Wcześniej zapowiedział go zdjęciem roznegliżowanej Julii Wieniawy. Cóż, w trailerze widać ją zaledwie przez kilka sekund... Pierwsze skrzypce gra za to Piotr Adamczyk, który w roli policjanta, ratującego dzieci, nieco przypomina nam Liama Neesona.

 

Vega przyzwyczaił nas do kina pełnego brutalnych scen i wulgaryzmów. Zwiastun "Small World" wygląda jednak nieco inaczej. Przede wszystkim nie padła żadna ku*wa, a to przecież jedno z najczęściej używanych słów w filmach Patryka. Czyżby szykował się przełom w jego twórczości? Na osobne gratulacje zasługuje też dobór tematu. O handlu ludźmi wciąż mówi się za mało i za cicho. Mamy nadzieję, że ten problem nie zostanie spłycony na ekranie.