Julia Wieniawa zagrała w filmie o handlu dziećmi. Patryk Vega promuje go wyzywającym zdjęciem aktorki. To jej najbardziej kontrowersyjna rola?

Julia Wieniawa nową muzą Patryka Vegi? Aktorka wystąpiła w kolejnej produkcji kontrowersyjengo reżysera.

Kariera Julii Wieniawy nabiera coraz większego tempa. W tym roku do kin trafią trzy filmy, w których zagrała. Jeden z nich to "Small World" - produkcja Patryka Vegi opowiadająca o handlu dziećmi.

Julia Wieniawa znów zagrała u Patryki Vegi

Film będzie miał swoją premierę dopiero w czerwcu, ale reżyser zdradził już, że zapowiedź zwiastunu ukaże się jeszcze w tym tygodniu. Wcześniej na profilu Patryka Vegi pojawił się jednak kadr z produkcji. Widzimy na nim Julkę w bardzo odważnym wydaniu. Aktorka ma na sobie czerwoną bieliznę i szlafrok w tym samym kolorze. Uwagę zwraca też mocny makijaż. Czyżby zapowiadała się najbardziej kontrowersyjna rola w karierze Wieniawy?

 

W komentarzach zagotowało się. Internauci wyraźnie nie mogą doczekać się, aż zobaczą Julię Wieniawę w nowej roli.

Czekamy z niecierpliwością.
Zapowiada się fajnie.
To będzie sztos - piszą pod zdjęciem aktorki.

Wcześniej Wieniawę będzie można oglądać w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Widzieliście już zwiastun?

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Julka zagrała u Vegi. Wcześniej wystąpiła też w filmie i serialu "Kobiety Mafii". Wygląda więc na to, że 21-latka jest nową muzą reżysera. Czy Katarzyna Warnke i Agnieszka Dygant powinny zacząć się bać o swoje pozycje?

Więcej o: