Znamy kolejnego uczestnika "Tańca z Gwiazdami". To znany aktor z serialu "Ranczo"

Bogdan Kalus, gwiazda serialu '"Ranczo", już wkrótce pochwali się swoimi tanecznymi umiejętnościami w "Tańcu z Gwiazdami". Czy trudno było mu podjąć decyzję o udziale w show?

Bogdan Kalus to aktor komediowy, telewizyjny i teatralny znany widzom głównie jako Hadzik z "Rancza". Teraz fani artysty będą mięli kolejną okazję, by podziwiać go na małym ekranie. Aktor zdecydował się bowiem przyjąć propozycję udziału w nowej edycji  "Tańca z Gwiazdami".

serial Ranczoserial Ranczo AKPA

Bogdan Kalus wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak podaje "Faktowi" źródło związane z produkcją programu, Bogdan Kalus niezwykle pozytywnie zareagował na daną mu szansę udziału w tanecznym show. Aktor lubi tańczyć, a teraz będzie miał okazję stanąć przed profesjonalnym jury.

Bogdan bardzo ucieszył się z propozycji i długo się nie wahał. Zawsze lubił tańczyć i jest pewien, że program przyniesie mu dużo radości - wyjawiła "Faktowi" osoba związana z programem.

Bogdan KalusBogdan Kalus WBF

Widzowie i jury będą mogli ocenić, czy aktor jest w stanie pochwalić się lepszymi umiejętnościami tanecznymi niż Julia Wieniawa, Ania Karwan, Tomasz Oświeciński i Marcin Bosak. To właśnie z nimi Bogdan Kalus zmierzy się na parkiecie w nadchodzącej edycji show.

Jedenasta edycja programu "Taniec z Gwiazdami" zagości na antenie Polsatu już wiosną. Będziecie oglądać?

JP

Pamiętacie uczestników pierwszej edycji "Big Brothera"? Przypominamy w naszym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: