Angelina Jolie chce adoptować kolejne dziecko. Wcześniej na przeszkodzie stał jej Brad Pitt. To będzie jej siódma pociecha

Angelina Jolie chce znowu powiększyć rodzinę. Po zakończeniu wszystkich spraw rozwodowych z Bradem Pittem aktorka wyruszy na poszukiwania kolejnego dziecka do adopcji.

Angelina Jolie, gdy była w związku z Bradem Pittem adoptowała trójkę dzieci z Kambodży, Etiopii i Wietnamu. Dodatkowo aktorka urodziła bliźnięta i syna. Łącznie Angelina ma sześcioro dzieci. Pociechy gwiazdy dorastają i powoli opuszczają dom rodzinny. Shiloh Jolie-Pitt zamieszka z Bradem Pittem, a Maddox jest już pełnoletni i wybrał studia na Yonsei University w Południowej Korei. Aktorka ma zatem prawo odczuwać syndrom "pustego gniazda".

Angelina Jolie zaadoptuje kolejne dziecko?

Magazyn "Globe" informuje, że aktorka chciałaby adoptować kolejne dziecko, gdy tylko zakończą się wszystkie sprawy rozwodowe z Bradem Pittem. Podobno planowała to zrobić jeszcze w trakcie związku z aktorem, jednak ten nie wyrażał na to zgody, co prowadziło do kolejnych konfliktów.

Angelina chce móc zostać w domu z nowym dzieckiem i pomóc jego rodzeństwu przyzwyczaić się do niego, a dodatkowo żyć w stylu, do którego przywykła - informuje "Globe". 

Angelina odczuwa teraz syndrom "pustego gniazda". Jej najstarszy syn Maddox już opuścił dom, a jej pozostałe dzieci szybko dorastają. Najmłodsze pociechy, czyli syn Knox i córeczka Vivienne skończą w lipcu 12 lat. Gwiazda boi się, że wkrótce i one ją opuszczą.

Bez dzieci byłaby zagubiona i samotna i boi się dnia, w którym się wyprowadzą. Angie powiedziała im, że mogą mieszkać w domu tak długo, jak chcą, ale prawdopodobnie w pewnym momencie będą chciały wyfrunąć z gniazda - czytamy.

Aktorka chciałby szukać dziecka do adopcji w Chinach, Syrii, Etiopii lub w innych częściach Afryki. 

Planuje odwiedzić domy dziecka na całym świecie, dopóki nie znajdzie wymarzonego malucha - podaje źródło magazynu.

Myślicie, że rzeczywiście zdecyduje się na kolejne dziecko?

DK

Brad Pitt był trzecim mężem Angeliny Jolie. Poznajcie historię ich miłości:

Zobacz wideo