Ashley Graham urodziła. Modelka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie: Nasze życie zmieniło się na lepsze

Ashley Graham w sobotę urodziła pierwsze dziecko. Jednak dopiero teraz zdecydowała się poinformować o tym swoich fanów.
Zobacz wideo

Ashley Graham w sierpniu poinformowała, że jest w ciąży. Data ogłoszenia radosnej nowiny nie była przypadkowa. To właśnie wtedy przyszli (wtedy) rodzice świętowali 9. rocznicę ślubu. Modelka plus size jest szczęśliwą żoną Justina Ervina, związanego z branżą filmową. Teraz mają kolejną okazję do radości - w sobotę powitali na świecie swoje dziecko.

Ashley Graham urodziła

W poniedziałek na Instagramie modelki pojawiła się informacja, że zostali rodzicami. Co prawda do tej pory nie zdradzili płci dziecka, jednak po kolorze dodanego serduszka - niebieskim - można przypuszczać, że mają syna. Przy okazji szczęśliwa mama zwróciła się do fanów:

O 18:00 w sobotę nasze życie zmieniło się na lepsze. Dziękuję za waszą miłość i wsparcie w tym niesamowitym czasie - napisała.

Ashley Graham urodziłaAshley Graham urodziła Screen z Instagram.com/ ashleygraham

Ashley Graham to jedna z tych kobiet, która była bardzo aktywna w ciąży. Co chwila umieszczała na swoim profilu treningi, jakie wykonywała, by zachować sprawność fizyczną. Najczęściej ćwiczyła jogę. Modelka przyznała też otwarcie, ile przytyła. W ciągu 8 miesięcy przybrała 23 kg. Jednak jak przyznała, w ogóle się tym nie przejęła. Dodała też, że nigdy nie czuła się lepiej.

Serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o: