Anna Skura kupiła faworki w cukierni Magdy Gessler. "Przeżyłam normalnie zawał jak zobaczyłam rachunek"

Annę Skurę podczas zimowego spaceru naszła ochota na faworki. Postanowiła udać się do jednej z sławnych cukierni Magdy Gessler. Przeżyła szok.

Anna Skura jest sławną infulencerką, której największą popularność przyniósł udział w programie "Agent- Gwiazdy". Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że po odwiedzeniu cukierni sławnej restauratorki Magdy Gessler od razu pojawił się komentarz na jej profilu.

Anna Skura komentuje cukiernię Magdy Gessler

Przypomnijmy, że o cukierni Słodki-Słony było bardzo głośno przed świętami. Wiele osób zaskoczyły ceny, jakie można było tam spotkać. Za świąteczny makowiec trzeba było zapłacić 110 zł. Nic więc dziwnego, że Anna Skura przeżyła szok. Na swoim InstaStrory celebrytka pokazała, co kupiła i ile ją to kosztowało. Ania kupiła niewielkie pudełko faworków, którego cena powala z nóg. 

Miałam taką ochotę na faworki, mimo że nie jestem wcale słodyczowa. I jak zobaczyłam rachunek to SZOK. Czy ja się nie znam? Czy to możliwe, że pudełko faworków kosztuje 60 zł? - powiedziała w swojej relacji instagramerka. 

Dodała również, że nie orientuje się w cenach słodyczy, ponieważ na co dzień ich nie je, jednak jej zdaniem to "duża przeginka". 

A wy co myślicie o tej sytuacji?

BO

Anna Skura zorganizowała córce bajkowe urodziny.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA