Znacie Millie Bobby Brown tylko z serialu? Nie poznalibyście jej na SAG Awards. 15-latka zaskoczyła nie tylko kreacją. "Zbyt dojrzały wizerunek"

Tegoroczna gala SAG Awards już za nami. Na czerwonym dywanie nie zabrakło hollywoodzkich gwiazd w kreacjach od największych projektantów. Na ich tle bardzo mocno wybiła się 15-letnia Millie Bobby Brown.

Na SAG Awards 2020 mogliśmy podziwiać nie tylko najmodniejsze kreacje tego sezonu, ale również te nieco bardziej ekstrawaganckie. Przykładem jest Charlize Theron, która na swoją głowę założyła wyjątkowo drogą ozdobę. Gwiazda zażartowała, że zdecydowała się na nią z powodu niepomalowanych odrostów. Uwagę paparazzi oraz światowych mediów skupiła również 15-letnia Millie Bobby Brown, która wcale nie wyglądała jak nastolatka.

Millie Bobby Brown na SAG Awards 2020

Millie jest młodą aktorką, która stała się rozpoznawalna na całym świecie, dzięki serialowi Netfliksa "Stranger Things". Gra w nim tajemniczą postać "Jedenastkę" od 2016 roku. Brown dorasta na naszych oczach. Na tegorocznej gali SAG Awards, które przyznaje Gildia Aktorów Ekranowych, wyglądała na o wiele starszą, nie sądzicie?

Stranger Things, Millie Bobby BrownStranger Things, Millie Bobby Brown Stranger Things, Agencja Gazeta

Młoda gwiazda pojawiła się w kostiumie od Louis Vuitton. Naszyjnik z diamentami i broszka dodały jej powagi i elegancji. Miała mocny makijaż, który podkreślił jej oczy i usta. Również uczesanie zrobiło swoje. Aktorka wyglądała zupełnie inaczej niż na co dzień. Media rozpisują się nie tylko na temat samej stylizacji, ale ogólnego wizerunku aktorki. Zagraniczny blog Red Carpet Fashion Awards ocenił go jako bardzo dojrzały jak na 15-latkę.

Od razu mogę wskazać pewne zastrzeżenia do tej stylizacji, ten wizerunek jej dla niej zbyt dojrzały. Niektórzy mogą zobaczyć w niej coś z nietradycyjnej estetyki ślubnej.

Dodatkowo zwróciliśmy uwagę, że Millie bardzo przypomina Natalie Portman! Wy również widzicie to podobieństwo?

Te gwiazdy również wyglądają inaczej niż kiedyś:

Zobacz wideo

Co myślicie o wizerunku młodej aktorki?

KB

Więcej o: