"Taniec z Gwiazdami": gwiazda serialu "M jak miłość" pierwszym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem programu

Na intagramowym profilu programu "Taniec z Gwiazdami" pojawiła się informacja dostycząca kolejnego uczestnika koljenej edycji. Jest nim aktor Marcin Bosak

Choć do rozpoczęcia 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" jeszcze sporo czasu, nie brakuje spekulacji i podejrzeń, kto weźmie udział w programie. Podobno zatańczy Julia Wieniawa, Karolina Gilon, Nicole Bogdanowicz, Edyta Zając, Ronni Ferrari i Tomasz Oświeciński. Po raz pierwszy od zakończenia programu, gdzie ogłoszono udział Anny Karwan, producenci zdradzili nazwisko kolejnego uczestnika. 

"Taniec z Gwiazdami": Marcin Bosak zatańczy w programie

Marcin Bosak to znany aktor, który zagrał u Patryka Vegi, Agnieszki Holland czy Łukasza Karwowskiego. Na małym ekranie mogliśmy go zobaczyć w kilku serialach m.in: "Londyńczycy", "Polityka" czy "M jak Miłość". 

STARTUJEMY! Pierwszym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem 11.edycji "Tańca z Gwiazdami" jest aktor filmowy, teatralny i serialowy Marcin Bosak Przez wiele lat trenował karate. Jego idolem był Bruce Lee. Poza aktorstwem, Jego pasją jest gra na gitarze - ogłoszono na instagramowym profilu programu.

Jak myślicie, jak sobie poradzi na parkiecie? 

DK

Damian Kordas wygrał 10. edycję "Tańca z Gwiazdami”. Opowiedział o wygranej

Zobacz wideo
Więcej o: