Książę Harry i Meghan Markle izolowali synka od dzieci Kate i Williama? Mały Archie widział swoich kuzynów tylko dwa razy w życiu

Syn księcią Harry'ego i Meghan Markle nie miał zbyt wielu okazji do kontaktu z George'em, Charlotte i Louisem. Sytuacja nie poprawi się, kiedy Archie na stałe zamieszka w Kanadzie.

Megxit nie przestaje być gorącym tematem w brytyjskich tabloidach i na światło dzienne wciąż wychodzą nowe fakty z życia księcia Harry'ego i Meghan Markle. Tym razem media przyjrzały się kontaktom Archiego z dziećmi księżnej Kate i księcia Williama. Sytuacja wygląda co najmniej zaskakująco. 

Britain Royals Prince HarryBritain Royals Prince Harry Dominic Lipinski / AP / AP

Archie nie miał wielu okazji do spotkań z kuzynostwem

Jak donosi "Daily Mail", George, Charlotte i Louis widzieli się ze swoim małym kuzynem jedynie... raz lub dwa! Spotkania miały mieć miejsce podczas oficjalnych wydarzeń. Jak nietrudno się domyślić, taka sytuacja wynikała z nie najlepszych relacji, jakie obserwowaliśmy pomiędzy książęcymi parami. Skoro Meghan Markle i książę Harry nie spotykali się prywatnie z księżną Kate oraz księciem Williamem, to i książęcy potomkowie nie mięli okazji do wspólnej zabawy.

Archie z rodzicamiArchie z rodzicami East News

Teraz mały Archie będzie miał jeszcze mniej sposobności do spotkań ze swoimi kuzynami, biorąc pod uwagę rodzinną przeprowadzkę do Kanady. O ile możemy się spodziewać, że książę Harry i Meghan Markle co jakiś czas będą odwiedzać królewską rodzinę z okazji różnego rodzaju oficjalnych ceremonii i wydarzeń, o tyle nie będą chcieli narażać małego Archiego na trudy długiej i męczącej transatlantyckiej podróży.

Rodzice Archiego starają się zostawiać go w Kanadzie, gdy mają do załatwienia coś w Wielkiej Brytanii. Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle nie był w kraju rodziny królewskiej już od... listopada! Rodzice postanowili, że mały Archie zostanie pod opieką swojej babci, Dorii, kiedy ci ogłoszą całemu krajowi decyzję o rezygnacji z pełnienia oficjalnych książęcych obowiązków.

Rodzina królewskaRodzina królewska instagram @kensingtonroyal

Nie wiadomo, kiedy odbędzie się kolejne spotkanie Archiego z brytyjskimi kuzynami, ale nic nie wskazuje na to, by miało to nastąpić w najbliższym czasie.

JP

Poznajcie inne royal babies. Zobaczcie filmik.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (31)
Książę Harry i Meghan Markle izolowali Archiego od dzieci Kate i Williama? Kuzyni widzieli się tylko dwa razy w życiu!
Zaloguj się
 • Gość: stop it!

  Oceniono 27 razy 19

  Dziecko kilkumiesięczne bawi się najwyżej własnymi paluszkami, o zabawie z innymi dziećmi nie ma mowy, to chyba oczywiste. Przestańcie wreszcie wypisywać te idiotyzmy, czy też powtarzać za innymi szmatławcami, na jedno wychodzi.

 • Gość: Haha

  Oceniono 21 razy 17

  Plotek to chyba moja teściowa zatrudnił;) Takie same zarzuty mi stawiała: że izoluje 3miesieczne dziecko od kuzynów. Bo pięcio-, szescio- i dziesięcioletnie kuzynostwo chcialo się bawić babelkiem jak piłeczka. Gilgoczac i przerzucajac. I bardzo duży zawód sprawiłam wszystkim ze nie dalam dzidziusia do zabawy...

 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 14

  Archie to maluszek, który nie umie jeszcze dobrze siedzieć, a wy piszecie, że nie bawi się z kuzynostwem. Puknijcie się w czoła

 • Gość: ula

  Oceniono 14 razy 10

  Wielkie mi HALO... Moja córka ma 15 miesięcy i z najbliższymi kuzynami tez widziała się tylko kilka razy, a wcale nie mam konfliktu z siostrą, wręcz przeciwnie. Takie są czasy. Wszyscy zabiegani, zapracowani, nawet nie ma kiedy się spotkać. Na szczęście są jeszcze telefony, więc jest chociaż kontakt wirtualny ;)

 • aia7

  Oceniono 13 razy 9

  Co za bzdury! Pewnie , że od czasu do czasu przywiozą dzieciaka do WB. To jego ojczyzna to raz, ma tam rodzinę i to nie tylko małych kuzynów, to dwa. Chyba nie będą ukrywać dzieciaka przed dziadkiem i prababcią? Kto wyciąga, z plotek zresztą, tak bzdurne wnioski???

 • Gość: Pro Rock

  Oceniono 3 razy 3

  W przyszłości kiedy te bobasy zostaną szefami gangów narkotykowych to jeszcze nie raz się spotkają

 • Gość: x

  Oceniono 12 razy 0

  Skoro Kate zabroniła swoim dzieciom spotykać się z Meghan, to trudno, by widywały Archie'go.

 • Gość: Ja

  Oceniono 3 razy -1

  Rudy i brzydki tak jak tatuś.

 • Gość: bebe

  Oceniono 16 razy -2

  Ta glupia franca z premedytacja rozbija kolejna rodzine, swoja juz rozbila. Harry zglupial.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX