Książę Harry i Meghan Markle izolowali synka od dzieci Kate i Williama? Mały Archie widział swoich kuzynów tylko dwa razy w życiu

Syn księcią Harry'ego i Meghan Markle nie miał zbyt wielu okazji do kontaktu z George'em, Charlotte i Louisem. Sytuacja nie poprawi się, kiedy Archie na stałe zamieszka w Kanadzie.

Megxit nie przestaje być gorącym tematem w brytyjskich tabloidach i na światło dzienne wciąż wychodzą nowe fakty z życia księcia Harry'ego i Meghan Markle. Tym razem media przyjrzały się kontaktom Archiego z dziećmi księżnej Kate i księcia Williama. Sytuacja wygląda co najmniej zaskakująco. 

Britain Royals Prince HarryBritain Royals Prince Harry Dominic Lipinski / AP / AP

Archie nie miał wielu okazji do spotkań z kuzynostwem

Jak donosi "Daily Mail", George, Charlotte i Louis widzieli się ze swoim małym kuzynem jedynie... raz lub dwa! Spotkania miały mieć miejsce podczas oficjalnych wydarzeń. Jak nietrudno się domyślić, taka sytuacja wynikała z nie najlepszych relacji, jakie obserwowaliśmy pomiędzy książęcymi parami. Skoro Meghan Markle i książę Harry nie spotykali się prywatnie z księżną Kate oraz księciem Williamem, to i książęcy potomkowie nie mięli okazji do wspólnej zabawy.

Archie z rodzicamiArchie z rodzicami East News

Teraz mały Archie będzie miał jeszcze mniej sposobności do spotkań ze swoimi kuzynami, biorąc pod uwagę rodzinną przeprowadzkę do Kanady. O ile możemy się spodziewać, że książę Harry i Meghan Markle co jakiś czas będą odwiedzać królewską rodzinę z okazji różnego rodzaju oficjalnych ceremonii i wydarzeń, o tyle nie będą chcieli narażać małego Archiego na trudy długiej i męczącej transatlantyckiej podróży.

Rodzice Archiego starają się zostawiać go w Kanadzie, gdy mają do załatwienia coś w Wielkiej Brytanii. Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle nie był w kraju rodziny królewskiej już od... listopada! Rodzice postanowili, że mały Archie zostanie pod opieką swojej babci, Dorii, kiedy ci ogłoszą całemu krajowi decyzję o rezygnacji z pełnienia oficjalnych książęcych obowiązków.

Rodzina królewskaRodzina królewska instagram @kensingtonroyal

Nie wiadomo, kiedy odbędzie się kolejne spotkanie Archiego z brytyjskimi kuzynami, ale nic nie wskazuje na to, by miało to nastąpić w najbliższym czasie.

JP

Poznajcie inne royal babies. Zobaczcie filmik.

Zobacz wideo