Charlize Theron na SAG Awards 2020 błyszczała. Uwagę zwraca to, co miała na głowie. "Nie miałam czasu pofarbować odrostów"

Na SAG Awards 2020 pojawiło się mnóstwo hollywoodzkich gwiazd, które dzięki swoim wyszukanym stylizacjom lśniły na czerwonym dywanie. Jednak najbardziej ze wszystkich błyszczała Charlize Theron.

Tegoroczna gala SAG Awards na pewno przejdzie do historii. W końcu to na niej zrobiono pierwsze od 15 lat wspólne zdjęcie Brada Pitta i Jennifer Aniston. Bez echa nie przeszły również wyjątkowe kreacje z czerwonego dywanu. My jednak szczególną uwagę zwróciliśmy na Charlize Theron, która zaprezentowała bardzo drogą biżuterie na... przedziałku głowy.

Charlize Theron na SAG Awards 2020

44-letnia aktorka jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet w Hollywood. Nie da się ukryć, że udowadnia to z każdym publicznym wyjściem. Na gali SAG Awards 2020 pojawiła się w dwuczęściowej kreacji od Givenchy. Krótki lśniący top odsłonił brzuch gwiazdy, a długa spódnica z głębokim rozcięciem delikatnie, ale efektownie podkreśliła jej figurę.

Charlize TheronCharlize Theron Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Duże zainteresowanie wzbudziła również biżuteria na głowie artystki. Na przedziałku pojawiła się błyskotka warta ponad 15 tys. dolarów od Tiffany & Co. Charlize została nawet o nią zapytana przez jednego dziennikarza na czerwonym dywanie. Rozbawiona odpowiedziała, że chciała zakryć niepomalowane włosy.

Nie miałam czasu pomalować odrostów - zażartowała.

Za wyjątkową fryzurę odpowiada fryzjer gwiazdy, Adir Abergel. Na swoim Instagramie udostępnił nagranie, na którym z bliska możemy zobaczyć stylizację.

 

Podoba Wam się fryzura gwiazdy? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii!

Widzieliście już najnowszy zwiastun filmu, w którym gra Charlize?

Zobacz wideo

KB

Więcej o: