Magda Gessler składa urodzinowe życzenia Waldemarowi i deklaruje ważną obietnicę. My zwracamy uwagę na coś innego. Nawiązała do ślubu

Magda Gessler na Instagramie złożyła życzenia swojemu ukochanemu z okazji urodzin, a także zdradziła, jak planuje ożywić swój związek. Uwagę zwraca coś więcej.

Magda Gessler od wielu lat jest w związku na odległość. Jej ukochany, Waldemar Kozerawski, jest chirurgiem, który na co dzień mieszka w Toronto. Nie przeszkadza im to jednak, w pielęgnowaniu swojego uczucia. Z najnowszego posta, który zamieściła restauratorka na Instagramie, wnioskujemy, że w ich związku nadejdą niemałe zmiany.

Magda Gessler składa życzenia Waldemarowi

Magda Gessler zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z Waldemarem i przy okazji złożyła mu życzenia urodzinowe. Nie szczędziła czułych słów pod jego adresem.

Kochany mój dla ciebie dużo szczęścia i miłości ... jesteś wspaniały. 100 lat to za mało,dziś Walduś ma 18 lat od początku - zaczęła Gessler.

Związek na odległość powoli zaczyna męczyć restauratorkę, co wywnioskowaliśmy z dalszej części jej urodzinowego wpisu. To jednak nie wszystko - Magda zwraca się do Waldemara słowami "mężu", a siebie nazywa "kochającą żoną". Wiele lat temu mówiło się o ślubie pary, ale do tej pory Magda nigdy wprost nie nazwała Waldemara swoim mężem. 

Mężu, życzę ci, abyśmy przeżyli razem wszystkie dni jedno blisko drugiego. Obiecuje zmniejszyć do minimum tę odległość. To mój podarunek, kochająca żona - podsumowała. 

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Magda Gessler będzie spędzała więcej czasu ze swoim Waldemarem. Czyżby chciał się sprowadzić dla niej do Polski?

Magda Gessler była gościem "Koła plotka". Sprawdź, co nam zdradziła:

RG

Więcej o:
Komentarze (23)
Magda Gessler składa urodzinowe życzenia Waldemarowi i obiecuje, że "zmniejszy odległość" między nimi. My zwracamy uwagę na co innego. Wygadała się na temat ślubu
Zaloguj się
 • Gość: klm

  Oceniono 25 razy 17

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, wyłudzeniami i niezapłaconymi podatkami

 • Gość: -ta

  Oceniono 18 razy 12

  Może wyjedzie na stałe? Oby, oby.

 • Gość: Ja

  Oceniono 17 razy 9

  Jak ten Waldemar się ubrał?! Koszula opięta na maksa a pod koszulą podkoszulek?

 • Gość: mik

  Oceniono 8 razy 8

  ubrał się jak przbieraniec oboje pasują do siebie pod tymm względem brak elegncji

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 10 razy 8

  Rozrośnięte ego do granic możliwości! Pytanie, dla kogo ta pani jest atrakcyjna i z jakiego powodu? Szukam odpowiedzi, żeby pomóc, bo za chwilę może okazać się, że ego nadmuchane jak balon pęknie i będzie kłopot!

 • Gość: kixxxa

  Oceniono 7 razy 7

  te odleglosci sie non stop zmniejszaja, ona niedlugo w talii bedzie miec tyle co rownik

 • Gość: Ja

  Oceniono 17 razy 7

  Bufetowa zadbaj trochę o swojego chłoptasia!

 • Gość: roy

  Oceniono 6 razy 6

  Waldi jest ok jest miłym i dobrym lekarzem rodzinnym co absolutnie nie obniża jego wartości i fachowości jako medyka . Po co mu dodajecie tego chirurga ?Bliższe powody dla jakich jest z tym ropuchem są mi nieznane

 • Gość: ewa

  Oceniono 6 razy 6

  Pani Magdo ostatnio na każdym zdjęciu ostatnio wygląda Pani jak pijana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX