Magda Gessler składa urodzinowe życzenia Waldemarowi i deklaruje ważną obietnicę. My zwracamy uwagę na coś innego. Nawiązała do ślubu

Magda Gessler na Instagramie złożyła życzenia swojemu ukochanemu z okazji urodzin, a także zdradziła, jak planuje ożywić swój związek. Uwagę zwraca coś więcej.

Magda Gessler od wielu lat jest w związku na odległość. Jej ukochany, Waldemar Kozerawski, jest chirurgiem, który na co dzień mieszka w Toronto. Nie przeszkadza im to jednak, w pielęgnowaniu swojego uczucia. Z najnowszego posta, który zamieściła restauratorka na Instagramie, wnioskujemy, że w ich związku nadejdą niemałe zmiany.

Magda Gessler składa życzenia Waldemarowi

Magda Gessler zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z Waldemarem i przy okazji złożyła mu życzenia urodzinowe. Nie szczędziła czułych słów pod jego adresem.

Kochany mój dla ciebie dużo szczęścia i miłości ... jesteś wspaniały. 100 lat to za mało,dziś Walduś ma 18 lat od początku - zaczęła Gessler.
 

Związek na odległość powoli zaczyna męczyć restauratorkę, co wywnioskowaliśmy z dalszej części jej urodzinowego wpisu. To jednak nie wszystko - Magda zwraca się do Waldemara słowami "mężu", a siebie nazywa "kochającą żoną". Wiele lat temu mówiło się o ślubie pary, ale do tej pory Magda nigdy wprost nie nazwała Waldemara swoim mężem. 

Mężu, życzę ci, abyśmy przeżyli razem wszystkie dni jedno blisko drugiego. Obiecuje zmniejszyć do minimum tę odległość. To mój podarunek, kochająca żona - podsumowała. 

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Magda Gessler będzie spędzała więcej czasu ze swoim Waldemarem. Czyżby chciał się sprowadzić dla niej do Polski?

Magda Gessler była gościem "Koła plotka". Sprawdź, co nam zdradziła:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: