Ojciec Meghan Markle znów komentuje decyzję córki i księcia Harry'ego. Padło wiele krytycznych słów. "Robi to dla pieniędzy"

Meghan Markle w ostatnim czasie nie ma lekko, a na wsparcie rodziny nie ma co liczyć. Jej ojciec właśnie udzielił obszernego wywiadu, w którym nie szczędzi jej ostrych słów. Zarzuca jej, że namówiła Harry'ego na odejście z dworu dla pieniędzy.

Meghan Markle i książę Harry dwa tygodnie temu zadecydowali, że rezygnują z obowiązków i przywilejów członków rodziny królewskiej. Decyzja książęcej pary wzbudziła wiele kontrowersji i oburzyła dużą część Brytyjczyków. Do ich grona dołączył ojciec Meghan - Thomas Markle. Po raz kolejny postanowił skrytykować córkę publicznie.

Thomas Markle krytykuje decyzję Meghan 

Thomas Markle już kilka razy za pośrednictwem mediów oczerniał swoją córkę. Przy okazji Megxitu nie omieszkał zrobić tego ponownie. Wystąpił w dokumencie "Channel 5", w którym wyznał, że Meghan i Harry nie traktują poważne roli, którą im powierzono. Co więcej, dodaje, że córka jest bardzo interesowna. 

Meghan i Harry zamieniają rodzinę królewską w Walmart (popularny supermarket - przyp. red.). Gdy się pobrali, wzięli na siebie obowiązek bycia częścią rodziny i jej godną reprezentacją. To byłoby największą głupotą to wszystko odrzucić.(...) Oni niszczą i obrażają wieloletnią tradycję. Nie powinni tak postępować. To, co robią, jest wielkim rozczarowaniem. Udało się jej spełnić marzenie każdej dziewczyny, która chce zostać księżniczką. Jej to wszystko się udało, a teraz wyrzuca wszystko w błoto. Wygląda na to, że robi to dla pieniędzy - mówił przed kamerą.

Thomas Markle w dalszej części wywiadu zaznacza, że córka od wielu lat nie ma z nim kontaktu i nie wspiera go finansowo, mimo że to właśnie on spłacił jej kredyt studencki i współfinansował jej pierwszy ślub. Co więcej, ojciec Meghan Markle ma problemy ze zdrowiem i nie ma co liczyć na wsparcie córki

Myślicie, że Meghan porozmawia z tatą na żywo, czy już zawsze będą się do siebie odzywać za pośrednictwem mediów?

Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: