Ojciec Meghan Markle znów komentuje decyzję córki i księcia Harry'ego. Padło wiele krytycznych słów. "Robi to dla pieniędzy"

Meghan Markle w ostatnim czasie nie ma lekko, a na wsparcie rodziny nie ma co liczyć. Jej ojciec właśnie udzielił obszernego wywiadu, w którym nie szczędzi jej ostrych słów. Zarzuca jej, że namówiła Harry'ego na odejście z dworu dla pieniędzy.

Meghan Markle i książę Harry dwa tygodnie temu zadecydowali, że rezygnują z obowiązków i przywilejów członków rodziny królewskiej. Decyzja książęcej pary wzbudziła wiele kontrowersji i oburzyła dużą część Brytyjczyków. Do ich grona dołączył ojciec Meghan - Thomas Markle. Po raz kolejny postanowił skrytykować córkę publicznie.

Thomas Markle krytykuje decyzję Meghan 

Thomas Markle już kilka razy za pośrednictwem mediów oczerniał swoją córkę. Przy okazji Megxitu nie omieszkał zrobić tego ponownie. Wystąpił w dokumencie "Channel 5", w którym wyznał, że Meghan i Harry nie traktują poważne roli, którą im powierzono. Co więcej, dodaje, że córka jest bardzo interesowna. 

Meghan i Harry zamieniają rodzinę królewską w Walmart (popularny supermarket - przyp. red.). Gdy się pobrali, wzięli na siebie obowiązek bycia częścią rodziny i jej godną reprezentacją. To byłoby największą głupotą to wszystko odrzucić.(...) Oni niszczą i obrażają wieloletnią tradycję. Nie powinni tak postępować. To, co robią, jest wielkim rozczarowaniem. Udało się jej spełnić marzenie każdej dziewczyny, która chce zostać księżniczką. Jej to wszystko się udało, a teraz wyrzuca wszystko w błoto. Wygląda na to, że robi to dla pieniędzy - mówił przed kamerą.

Thomas Markle w dalszej części wywiadu zaznacza, że córka od wielu lat nie ma z nim kontaktu i nie wspiera go finansowo, mimo że to właśnie on spłacił jej kredyt studencki i współfinansował jej pierwszy ślub. Co więcej, ojciec Meghan Markle ma problemy ze zdrowiem i nie ma co liczyć na wsparcie córki. 

Myślicie, że Meghan porozmawia z tatą na żywo, czy już zawsze będą się do siebie odzywać za pośrednictwem mediów?

Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (51)
Ojciec Meghan Markle znów komentuje decyzję córki i księcia Harry'ego
Zaloguj się
 • Gość: Alina

  Oceniono 25 razy 17

  Toksyczna rodzinka... gniew, zazdrość,nienawiść. Od takich ludzi należy się odciąć . To nie rodzina a sępy i hieny.

 • Gość: Agniecha

  Oceniono 28 razy 14

  Co za ojciec ktory zaprasza media... oczywiscie ze dla kasy !! Co za media, ktore chcą z nim gadać wiedząc, ze nie powie nic dobrego... Swiat zszedl na psy...

 • Gość: b.

  Oceniono 19 razy 11

  "robi to dla pieniędzy" - słowa typa, który brał kasę za ustawki z brukowcami

 • Gość: Kaja

  Oceniono 23 razy 9

  Co to za ojciec? Co to za czlowiek? Bardzo jej wspolczuje

 • Gość: Kasia

  Oceniono 17 razy 7

  Tatusiowi ucieka kasa, nie będzie miał córki księżniczki i o co teraz będzie sprzedawał mediom. Jak ona mogła to jemu zrobić. Przepił swoje życie i chce żeby dzieci go utrzymywały a skoro dzieci to ma ich więcej a mówi tylko o Meghan. Potwór nie ojciec.

 • Gość: Ola

  Oceniono 16 razy 6

  Przez te niusy o Harym I Megan zaczelam ogladac na netflixie The Crown, dopiero widac wszystkie okolicznosci I uklady w palacu Buckingham, i nie dziwi wcale ich decyzja I reakcja krolowej. Polecam obejrzec

 • Gość: Ja

  Oceniono 8 razy 4

  Nie, to nie jest marzenie każdej dziewczyny, kretynie :) cholesterol ci sie w mozgu odklada.

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 3

  ojciec ? to facet ktory ja solodzil > Ojciec nigdy nie oczernil by corki ! nie zasluguje na miano ojca! gdybu zucila mu kasa pewnie by sie zamknal!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX