Wieniawa narzeka na mężczyzn i twierdzi, że dawniej miłość była piękniejsza. "Bliżej mi do czasów, kiedy nie było telefonów"

Julia Wieniawa udzieliła wywiadu magazynowi "Gala", w którym zdradziła swój stosunek do mężczyzn. Okazuje się, że młoda gwiazda nie jest zadowolona.

Kilka miesięcy temu Julia Wieniawa rozstała się z Alkiem Baronem i od tego czasu jest singielką. Choć w mediach pojawiało się wiele plotek o jej kolejnych rzekomych romansach, ona skupia się na razie na karierze. Do tego - jak się okazuje - nie ma najlepszego zdania o mężczyznach. O swoim stosunku do nich opowiedziała w najnowszym wywiadzie w magazynie "Gala".

Julia Wieniawa narzeka na mężczyzn

Młoda gwiazda chciałaby, żeby współcześni faceci bardziej starali się o kobiety. Nie podoba jej się fakt, że obecnie mężczyźni ograniczają się tylko do komentarzy i lajków w social mediach.

Bliżej mi do czasów młodości mojej mamy, a nawet babci. Kiedy nie było telefonów, ale za to relacje międzyludzkie były silniejsze. Kiedy miłość była piękniejsza, a mężczyzna, żeby zdobyć dziewczynę, musiał dać z siebie więcej, niż tylko lajkować jej zdjęcia i napisać wiadomość. Czasem żartuję, że mam ciało z XXI wieku, a duszę z innej epoki - powiedziała Julia Wieniawa w "Gali".

Przy okazji Julia Wieniawa opowiedziała o swoich relacjach z ojcem. Gwiazda bardzo rzadko mówi o nim publicznie.

Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu.

Przypomnijmy, że ojciec Julii Wieniawy to Konrad Wieniawa-Narkiewicz, artysta. Skończył grafikę w ASP w Łodzi, a także pedagogikę w ASP w Poznaniu. Ma również tytuł doktora na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Swoje prace wystawiał zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

KM

Tak Julia Wieniawa bawiła się ostatnio na wakacjach:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (161)
Julia Wieniawa narzeka na mężczyzn w najnowszym wywiadzie. Chciałaby, żeby bardziej się o nią starali. "Kiedyś miłość była piękniejsza"
Zaloguj się
 • Gość: bell

  Oceniono 81 razy 77

  Jasne, i kto to mówi. Panienka, która nie potrafi żyć bez wrzucania każdego pierdnięcia na instagram.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 95 razy 61

  Daje dupy na lewo i prawo. Wie o tym minimum 96 tys pustaków, którzy ją obserwują i pewnie drugie tyle, którzy czytają te wyrzygane artykuły. A ona biedna się dziwi, że nikt jej nie chce

 • Gość: Gość

  Oceniono 56 razy 56

  Chyba jej coś się styki popaliły ta co 2 sekundy wrzuca do sieci

 • bonenecklace

  Oceniono 58 razy 48

  Staranie się o kobietę czyt. obsypywanie ją prezentami za bajońskie sumy. W XVIII-XIX wieku to by byś moja droga pracowała co najwyżej jako kurtyzana i dogadzała bogatym burżujom. Dusza z innej epoki xD, raczej bezbrzeżny debilizm. Ale chyba gorsze jest to, że młode dziewczyny są zapatrzone w tego pustaka niczym w obraz. Kobiety są coraz bardziej wyemancypowane w obecnych czasach, ale niestety również coraz bardziej ograniczone. Zresztą wystarczy przejść się po ulicy w dużym mieście i na własne oczy zobaczyć i usłyszeć jaką intelektualną miernotę stanowią. Może 1 na 30 widziałem z książką, a nie srajfonem. A zapytaj się takiej o jakąś podstawową rzecz nie związaną z "fejsem", to koniec. Przerażające.

 • Gość: jako gosc

  Oceniono 56 razy 48

  HAHAHAHAHAHAHA

 • Gość: gosc

  Oceniono 43 razy 37

  kiedyś miłość była piękniejsza ja pierd.lę a ile ona ma lat 60 ,że takie rzeczy pisze !!!

 • szabepio

  Oceniono 32 razy 32

  Ona myśli że ma artystyczną du... ę.
  Duszę na pewno nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX