Ciężarna Anna Lewandowska próbuje ćwiczyć, a Klara jej przeszkadza. "Rozśmieszała mnie". My patrzymy na brzuch trenerki. Jest coraz większy

Anna Lewadnowska jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka. Treningów jednak nie odpuszcza, co udowodniła ostatnio na Instastories.

Dzień bez treningów to dla Anny Lewandowskiej najwyraźniej dzień stracony. Sobotni poranek gwiazda postanowiła rozpocząć od ćwiczeń na pośladki. Na Instastories pokazała, jak ćwiczy, a w tym czasie Klara skutecznie jej przeszkadzała.

Klara Lewandowska przeszkadza mamie w treningu

Anna Lewandowska pokazała nagrania ze swojego treningu. Tym razem trenerka zdecydowała się wykonać ćwiczenia na pośladki, czyli przysiady z gumą oporową, a także unoszenie bioder. W tym czasie Klara skutecznie jej przeszkadzała - wchodziła w obiektyw kamery, a także rozśmieszała swoją mamę poza kamerą.

Moja Klarcia zza kamery... Rozśmieszała mnie - napisała trenerka.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Tym razem najwyraźniej Klarcia nie miała ochoty dołączać do swojej mamy i ćwiczyć razem z nią. Przypomnijmy, że wiele razy już się to zdarzało. Na opublikowany przez Annę nagraniu widać też jej duży ciążowy brzuszek. Wyraźnie odznaczał się pod sportową koszulką i trenerka czule go dotykała w czasie ćwiczeń. Ciekawe, kiedy zdradzi płeć maleństwa?

KM

Anna Lewandowska prezentuje ciążowy brzuszek na gali plebiscytu Złotej Piłki:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.