Małgorzata Rozenek martwi się o ciążę i przestrzega inne kobiety. "My w ciąży naprawdę musimy zwracać na to uwagę"

Małgorzata Rozenek martwi się o jakość powietrza z powodu ciąży. Na swoim Instastories przestrzega inne ciężarne, by nie wychodziły na spacery.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży i spodziewa się dziecka z Radkiem Majdanem. Para niedawno ogłosiła radosną nowinę i od tego momentu Małgorzata Rozenek nie tylko chętnie pokazuje rosnący brzuch, ale także dzieli się macierzyńskimi radami i przemyśleniami. Tym razem zmartwił ją smog i jakość powietrza w Polsce. Postanowiła przestrzec inne ciężarne.

Małgorzata Rozenek martwi się o ciążę

Obecnie gwiazda bardzo dba o zdrowie swoje i jednocześnie swojego dziecka. Właśnie dlatego zaczęła zwracać uwagę nawet na jakość powietrza. Skonsultowała się ze swoim lekarzem, który poradził jej, by nie wychodziła na spacery, gdy wskaźniki pokazują duże zanieczyszczenie.

Słuchajcie dziewczyny, bardzo uważajcie dzisiaj na straszny smog. Ja rozmawiałam dzisiaj z moim lekarzem prowadzącym. Normy zanieczyszczenia powietrza dzisiaj w całej Polsce, a szczególnie w Małopolsce i na Śląsku, przekraczają o kilkaset procent w przypadku Warszawy i ponad tysiąc procent w przypadku Małopolski i Śląska. To jest tak, że my w ciąży naprawdę musimy zwracać uwagę na jakość powietrza i jeżeli jest taka pogoda jaka jest, to musimy ograniczać wychodzenie na dwór, co więcej musimy ograniczać to wychodzenie z małymi dziećmi - powiedziała Małgorzata Rozenek na Instastories.

Teraz gwiazda za każdym razem sprawdza, jaka jest jakość powietrza, by móc wyjść z domu. Poradziła również innym ciężarnym, by poszły w jej ślady i nie bagatelizowały tej sprawy. Zgadza się z nią?

KM

Małgorzata Rozenek przez przypadek pokazała ciążowy brzuszek:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.