Małgorzata Rozenek martwi się o ciążę i przestrzega inne kobiety. "My w ciąży naprawdę musimy zwracać na to uwagę"

Małgorzata Rozenek martwi się o jakość powietrza z powodu ciąży. Na swoim Instastories przestrzega inne ciężarne, by nie wychodziły na spacery.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży i spodziewa się dziecka z Radkiem Majdanem. Para niedawno ogłosiła radosną nowinę i od tego momentu Małgorzata Rozenek nie tylko chętnie pokazuje rosnący brzuch, ale także dzieli się macierzyńskimi radami i przemyśleniami. Tym razem zmartwił ją smog i jakość powietrza w Polsce. Postanowiła przestrzec inne ciężarne.

Małgorzata Rozenek martwi się o ciążę

Obecnie gwiazda bardzo dba o zdrowie swoje i jednocześnie swojego dziecka. Właśnie dlatego zaczęła zwracać uwagę nawet na jakość powietrza. Skonsultowała się ze swoim lekarzem, który poradził jej, by nie wychodziła na spacery, gdy wskaźniki pokazują duże zanieczyszczenie.

Słuchajcie dziewczyny, bardzo uważajcie dzisiaj na straszny smog. Ja rozmawiałam dzisiaj z moim lekarzem prowadzącym. Normy zanieczyszczenia powietrza dzisiaj w całej Polsce, a szczególnie w Małopolsce i na Śląsku, przekraczają o kilkaset procent w przypadku Warszawy i ponad tysiąc procent w przypadku Małopolski i Śląska. To jest tak, że my w ciąży naprawdę musimy zwracać uwagę na jakość powietrza i jeżeli jest taka pogoda jaka jest, to musimy ograniczać wychodzenie na dwór, co więcej musimy ograniczać to wychodzenie z małymi dziećmi - powiedziała Małgorzata Rozenek na Instastories.

Teraz gwiazda za każdym razem sprawdza, jaka jest jakość powietrza, by móc wyjść z domu. Poradziła również innym ciężarnym, by poszły w jej ślady i nie bagatelizowały tej sprawy. Zgadza się z nią?

KM

Małgorzata Rozenek przez przypadek pokazała ciążowy brzuszek:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (81)
Małgorzata Rozenek martwi się o ciążę i przestrzega inne kobiety. "My w ciąży naprawdę musimy zwracać na to uwagę"
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 32 razy 30

  Zacznij od siebie,,mniej internetu,mniej ciuchow, mniej jazdy duzym smrodliwym samochodem,mniej wypelniaczy,mniej chemii itp

 • Gość: amp

  Oceniono 25 razy 25

  martwi sie o jakosc powietrza ale to jej nie przeszkadza aby podjechac na badania lekarskie, ona suvem on limuzyna, osobno. te rady niech sobie wsadzi w swoja rozklekotana dupe!

 • Gość: |:

  Oceniono 24 razy 24

  Gosiu kochaniutka a jak byłaś tydzień w Zakopanem to smog Ci nie przeszkadzał?

 • Gość: Fafik

  Oceniono 24 razy 22

  Czy ona skladnie zdania po polsku nie umie sklecic? Glowa mnie rozbolala od czytania tych wypocin.

 • Gość: Sąsiadka

  Oceniono 26 razy 22

  A to ciekawe co mówi, bo jakoś w Zakopanem smog jej w ogóle nie przeszkadzał. Zapewne dlatego, że wyjazd miała w całości sponsorowany. Oj Gosia, Gosia, za kasę własnego psa byś na kołnierz przerobiła.

 • Gość: Gośćó

  Oceniono 20 razy 20

  A chodzenie w ciąży z gołymi kostkami z rozpiętą kurtką, ez czapki i szalika jej nie szkodzi?

 • Gość: Ada

  Oceniono 19 razy 19

  Powietrzem się martwi a dalej wstrzykuje sobie truciznę w usta, policzki itp. Głupszej celebrytki to chyba nie ma

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 19

  dwa policzki moje roztanczone
  kazdy smiga sobie w inna strone

 • Gość: Gosc

  Oceniono 18 razy 18

  Dolna warga to taka opita wypelniaczem.... Brwi idą do nieba, sztuczny twór i o powietrze się martwisz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX