Uśmiechnięta Meghan Markle odebrała koleżankę z lotniska. Dobry nastrój jej nie opuszczał

Meghan Markle została przyłapana na lotnisku w Kanadzie, skąd odbierała przyjaciółkę. Widać było, że miała dobry nastrój.

Mgehan Markle i książę Harry 8 stycznia wydali oświadczenie, że zrzekają się królewskich obowiązków i chcą podzielić życie między dwa kontynenty. Podobno Meghan nie chciała, żeby Archie wychowywał się w "toksycznym środowisku", o czym pisaliśmy TUTAJ. Kilka dni temu Markle poleciała do Kanady, zaś jej mąż został jak na razie w Wielkiej Brytanii.

Meghan Markle spotkała się z koleżanką

Aktorka została sfotografowana przed lotniskiem w Kanadzie, skąd odbierała swoją przyjaciółkę Heather Dorak. Na jej twarzy gościł uśmiech. Wydawała się zrelaksowana i szczęśliwa. Meghan nie wysiadała z samochodu, tylko zaparkowała nieopodal wyjścia z lotniska. Koleżanka Markle jest instruktorką pilatesu. Panie znają się jeszcze z czasów udziału Meghan w serialu "W garniturach".

Meghan Markle nie przejmuje się krytyką? 

Do tej pory wiele osób z otoczenia pary książęcej wypowiedziało się na temat jej decyzji. Ojciec Meghan stwierdził, że jest rozczarowany. Podobno książę Karol uważa, że żona Harry'ego ma o sobie wysokie mniemanie, wykorzystuje sławę rodziny królewskiej. Według spekulacji mediów i anonimowych informatorów żałuje, że nie powstrzymał syna przed poślubieniem aktorki. Samantha Markle, siostra księżnej, skrytykowała ją i potępiła jej zachowanie. Kobieta nie wierzy w jej dobre intencje i chęć odcięcia się od życia medialnego.

Żona księcia Harry'ego wydaje się jednak nie przejmować tymi opiniami, o czym może świadczyć jej dobry nastrój na najnowszych zdjęciach. Meghan i Harry wkrótce z synkiem na stałe osiądą w Kanadzie. Mają zamieszkać w posiadłości razem z ukochanymi psami, które opuściły już Wielką Brytanię. Brytyjska prasa donosi, że książę za kilka dni dołączy do żony i dziecka. 

DK

ZOBACZ: Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (102)
Uśmiechnięta Meghan Markle odebrała koleżankę z lotniska. Dobry nastrój jej nie opuszczał
Zaloguj się
 • Gość: c

  Oceniono 51 razy 15

  Przyłapana? A co, robiła coś złego?

 • Gość: Panera

  Oceniono 29 razy 13

  Skonczcie z tym "przylapana"

 • Gość: ?

  Oceniono 43 razy 13

  A co ma płakać?

 • Gość: dyskootantka

  Oceniono 26 razy 10

  Media powinny się odpimpać od tej pary, zgodnie z ich życzeniem. Po co te spekulacje, po co jakiś pismak za nią lata na lotnisko?

 • Gość: BB

  Oceniono 52 razy 8

  Koleżankę z lotniska? A pisaliście, że ona nie ma żadnych znajomych, bo podobno taka jest wredna.
  2 dni temu widziano ją z kolezanką i kolegą. Zapomnieliśćie napisać, że być możę już zdradza męża.!

 • Gość: A

  Oceniono 39 razy 7

  Kanada lubi monarchię, pod warunkiem, że ta jest daleko. Poza tym chodzi tylko o samego Monarchę. Dla rodziny królewskiej nie ma miejsca w ich systemie prawnym. Nie będą płacić za ochronę Harrego i Meghan.

 • Gość: Xoxo

  Oceniono 45 razy 7

  Podobno Karol powiedział, podobno królowa Elżbieta powiedziała, podobno....

 • Gość: allergictopis

  Oceniono 9 razy 5

  Daleko, daleko stad za gorami za lasami jest kraj ktory nazywa sie Kanada.
  Kraj ten ma nawet swoje lotnisko.
  I wlasnie tam, na tym lotnisku w Kanadzie Meghan Markle spotkala sie ze swoja kolezanka.

  Dobranoc drogie dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX