Ilona Felicjańska ma nową fryzurę. Pochwaliła się zdjęciem po metamorfozie. Widzicie różnicę?

Ilona Felicjańska sporo przeszła podczas pobytu w Miami. Wakacyjne ekscesy odbiły się na jej włosach, więc modelka zdecydowała się na wizytę w salonie fryzjerskim. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Ilona Felicjańska wróciła już do Polski po przebojowych wakacjach w Miami. Pobyt na Florydzie modelka zapamięta zapewne na długo - jak z resztą my wszyscy. Pełen skrajnych emocji, słońca, wiatru i morskiej wody wyjazd nie mógł pozostać obojętnym dla włosów żony Paula Montany. Ilona Felicjańska zdecydowała się więc na wizytę w jednym z warszawskich salonów fryzjerskich, o czym swoich obserwatorów poinformowała na Instagramie.

Ilona Felicjańska ma nową fryzurę

Ilona Felicjańska zdecydowała się zadbać o włosy, nieco zmieniając ich kolor i wyrównując długość. Widzimy, że po wizycie w salonie włosy modelki wydają się być w zdecydowanie lepszej kondycji. Możemy się więc domyślić, że Felicjańska postawiła na ich regenerację po wakacyjnym szaleństwie. Nie jest to jednak spektakularna metamorfoza i gdyby nie post modelki, moglibyśmy przeoczyć tę zmianę. Najważniejsze jednak, że Ilona jest szczęśliwa z powodu nowej fryzury, o czym świadczą słowa wdzięczności samej zainteresowanej.

Dziękuję za cudowne, budujące spotkanie i Wasz profesjonalizm, dzięki któremu znów ja i moje włosy jesteśmy szczęśliwi.
 

Obserwatorzy na ogół pozytywnie zareagowali na powakacyjną metamorfozę Ilony Felicjańskiej, czego świadectwem są pochlebne komentarze.

Pani Ilona znowu zaskakuje! Pięknie Pani w nowej fryzurze.
Tak, to dobry kolor po odbarwieniach słonecznych.
Jakoś wolałam w innej fryzurze.

A czy Wam nowa fryzura Ilony Felicjańskiej przypadła do gustu? Widzicie zmianę?

JP

Zobaczcie największe metamorfozy polskich gwiazd.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.