Zwyciężczyni "Projekt Lady", Magdalena Lubacz, wpadła na imprezę do galerii handlowej. Sylwetka super, ale te usta! Przesadziła z kwasem

Magdalena Lubacz wygrała w 2018 roku trzecią edycję programu "Projekt Lady". Właśnie postanowiła o sobie przypomnieć i w czwartek pojawiła się na imprezie w galerii handlowej w Warszawie. Bardzo się zmieniła.

Program Małgorzaty Rozenek, "Projekt Lady", odniósł w naszym kraju całkiem spory sukces. Oglądalność jest zadowalająca, więc nic dziwnego, że TVN właśnie przygotowuje się do nagrań piątego sezonu. Już za kilka miesięcy poznamy kolejną "damą", tymczasem o sobie postanowiła przypomnieć triumfatorka trzeciej edycji. Magdalena Lubacz bardzo się zmieniła. Delikatnie mówiąc.

Magdalena Lubacz z "Projekt Lady" na imprezie w Warszawie

25-latka z Mielca przyszła do programu jako niepokorna dziewczyna, pragnąca zmienić wizerunek i swój charakter. W "Projekt Lady" radziła sobie świetnie, a mentorki i prowadząca nie miały wątpliwości, że to ona zasłużyła na wygraną. Wyleciała na pół roku do Londynu, po czym wróciła do rodzinnego miasta. Tęskniła jednak za "wielkim światem" i przeprowadziła się do Warszawy. Na Instagramie dzielnie relacjonuje swoje celebryckie życie, a sponsorowanych postów nie brakuje. 

Magdalena postanowiła przypomnieć jednak o sobie szerszej publice i czwartkowy wieczór spędziła w centrum handlowym w Warszawie. Wpadła na pokaz opery - Rigoletto i z chęcią pozowała przed fotoreporterami. Jak wypadła? Średnio. O ile w sukience zaprojektowanej na wzór tej od Balmain wyglądała całkiem w porządku, o tyle jej twarz już nie. Widać, że Lubacz skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej i powiększyła usta. Są one naprawdę wielkie i absolutnie nie przypominają tych, sprzed dwóch lat. Dla porównania dorzuciliśmy do naszej galerii również zdjęcie z finału ostatniej edycji "Projekt Lady". Już wtedy widać było różnicę.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek byłaby dumna? Pamiętajcie, wszystko jest dla ludzi, ale co za dużo, to nie zdrowo.

AW

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Project Lady", Patrycja Wieja zagrała w Kole Plotka. Jak poradziła sobie z wyzwaniami? 

Więcej o:
Komentarze (13)
Zwyciężczyni "Projekt Lady", Magdalena Lubacz wpadła na imprezę do galerii handlowej
Zaloguj się
 • Gość: Elo

  Oceniono 8 razy 8

  Teraz to wygląda jak "one night lady"

 • Gość: ze co?

  Oceniono 6 razy 6

  w programie wylansowali ją na elegancką dziewczynę, a teraz to co to jest? co to za pompowane ciało, znowu taka sama jak wiele innych. czy wam sie podobaja te ochydne sztuczne rzesy???

 • Gość: olo

  Oceniono 5 razy 5

  Zlękłam się!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  W tefałenie to chyba kwasem hialuronowym płacą

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  'Upiększanie' powinna rozpocząć od 1) SCHUDNIĘCIA 2) jak chce poprawek estetycznych to powinna poprawić NOS i BRODĘ bo wygląda wiedźmowato 3) powinna odessać tłuszcz z podbródka
  Ogólnie jest paskudnie i tandetnie

 • Gość: Dkdkd

  Oceniono 3 razy 3

  Co na. To Małgorzata rozenek? Ona. Przecież też napompowana i wszystkie wyglądają podobnie

 • Gość: Ill

  Oceniono 3 razy 3

  Wygląda jak pindzia królowa dyskotek wpcimiu małym a nie dama

 • anmaterko

  Oceniono 2 razy 2

  wraca do korzeni, prawdy nie zmienisz

 • Gość: Monia

  Oceniono 2 razy 2

  A taka ładna była....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX