Żywy Ken znowu zaskakuje. Rodrigo Alves pokazał się w różowej stylizacji. Wygląda już jak kobieta

Rodrigo Alves w mediach zasłynął dzięki olbrzymiej liczbie operacji plastycznych, które przeszedł, by wyglądać jak Żywy Ken. Teraz przechodzi kolejną metamorfozę.

Rodrigo Alves zwany "Żywym Kenem" postanowił jeszcze bardziej zmienić swój wizerunek. Ostatnio przyznał, że pragnie być kobietą i wyczekuje operacji zmiany płci. Fotoreporterzy przyłapali go na ulicy i możemy zobaczyć, że jest coraz bliżej upragnionego celu.

"Żywy Ken" wygląda jak kobieta

Na zdjęciach możemy zobaczyć Rodrigo w długich blond włosach. Jednak to strój i figura przyciągają największą uwagę. Celebryta założył obcisłe, różowe legginsy, które podkreślały jego kształty. Stylizację dopełniło różowe futerko. My jesteśmy zaskoczeni, że w tak krótkim czasie osiągnął już taki efekt.

Przypomnijmy, że celebryta ma za sobą ponad 170 operacji. Obecnie czeka go jedna z najtrudniejszych-zmiana płci. Przed tą ważną chwilą zamierza wykonać jeszcze kilka mniejszych zabiegów. Jednym z nich jest poprawienie twarzy, aby wyglądała na jeszcze bardziej kobiecą. Rodrigo ma jednak wiele implantów, które dedykowane są głównie dla mężczyzn. Alves wybrał takie, które imitują kaloryfer na brzuchu oraz mięśnie na ramionach. Tych też przed operacją zmiany płci będzie musiał się pozbyć.

BO

Gwiazdy, które powiększyły usta.

Zobacz wideo