Anna Lewandowska nie przespała już trzech nocy. "Mamy znają to doskonale". Na zdjęciu widać zmęczenie, a trenerka jest całkowicie bez makijażu

Anna Lewandowska na Instagramie przyznała, że nie przespała kilku nocy, bo jej córka Klara jest chora. Trenerka pokazała zdjęcie, które jest esencją macierzyństwa.

Instagram od lat kojarzy nam się z pięknymi obrazkami, gdzie na próżno szukać "brzydkich" zdjęć. Kilka dni temu fani zarzucili Agnieszce Kaczorowskiej, że pokazuje zbyt wyidealizowane życie, tym bardziej że wiele z jej obserwatorek doskonale zdaje sobie sprawę, że macierzyństwo nie zawsze usłane jest różami. Zupełne inne podejście do tego ma Anna Lewandowska, która nie raz na Instagramie pokazywała się bez makijażu, ale tym razem poszła o krok dalej i opublikowała zdjęcie, na którym widać prawdziwe zmęczenie. 

Anna Lewandowska nie przesypia nocy

Anna Lewandowska bardzo przeżywa fakt, że jej córka Klara jest chora. Prawdopodobnie większość matek ma dokładnie takie samo podejście jak ona. Trenerka na Instagramie chwali się nie tylko dobrymi, ale również tymi ciężkimi momentami swojego macierzyństwa. 

Mamy znają to doskonale. Maluszek chory, a mamy czuwają, bo nasze maluchy to nasze skarby. Mamy tę MOC. Za mną 3 nocka bez snu. Swoją drogą, nie przestaje mnie zadziwiać to, ile MY MAMY, jesteśmy w stanie wykrzesać z siebie energii! (...). 

- czytamy an Instagramie gwiazdy. 

Anna Lewandowska może liczyć na wsparcie swoich obserwatorek, które nie tylko życzą jej i Klarze dużo zdrowia, ale również wiele z nich jest w podobnej sytuacji co ona. 

Znam to, a przy drugim droga Aniu już nie będziesz spała. I tak dobrze wyglądasz jak na mamine Zombie. Zdrówka dla córci.
Jestem Pani wielką fanką. Jako mama 4-latka i 4 miesięczniaka doskonale rozumiem! To fakt, że my Mamy jesteśmy jak superbohaterowie bez peleryny. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia!
Znany temat! Trzymajcie się dzielnie.

- czytamy w komentarzach. 

Trenerka może liczyć na wsparcie bliskich

Jest jeszcze jedna osoba, na którą Lewandowska może liczyć każdego dnia. Chodzi oczywiście o jej męża Roberta, który, choć jest zawodowym sportowcem i większość czasu spędza poza domem, w takich sytuacjach na pewno jest obok swojej żony i córki.

AM 

Obecnie Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Zobaczcie, co kilka miesięcy temu mówiła na temat ciąży. 

Więcej o:
Komentarze (24)
Anna Lewandowska nie przespała już trzech nocy. Na Instagramie pozuje totalnie bez makijażu "Mamy znają to doskonale"
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 26

  3 dni? Normalnie bohaterka... A co maja powiedzieć mamy, które miesiącami sa przy dzieciach w szpitalu. Nie ośmieszałaby się.

 • maslanka_anna

  Oceniono 26 razy 22

  Nie widzę żadnego problemu.. Przeciżz ona nie musi rano wstawać do pracy. Inne mamy mają nocki nie przspane i rano zasuwają na 8 godzin do pracy.....

 • pislamabad

  Oceniono 18 razy 18

  Jest moc! 8 kulek mocy, 3 godziny treningu z Klarcią beztwarcią i zara Bsjenn padnie w kimonko

 • Gość: Stan

  Oceniono 18 razy 18

  Niech ta kobieta się leczy, kogo obchodzi że nie przespala 3 nocy i że jej córka jest chora, dzieci chorują, dorośli chorują, a matka czy ojciec jeśli choruje to jest ich obowiązek czuwać nad dzieckiem chyba ze się udaje ze jest matką, bo ta kobieta tylko dużo mówi, a mało robi i pisze, żeby pisać te bzdury

 • Gość: Gosc

  Oceniono 18 razy 18

  Weźcie o niej nie piszcie, bo mi się na wymioty zbiera.

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 14

  Ja tam zmęczenia nie widzę. i braku makijażu

 • Gość: Krisi

  Oceniono 13 razy 13

  Ja prdl.... ale dramat! Mam trojaczki to ja dopiero wiem co to nie przespane noce

 • Gość: asha

  Oceniono 11 razy 11

  Grunt, że "palcy" dają radę, a przy twarzy zawsze można "pomajsterkować".

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 11

  To nie zmęczenie, ona takie wory pod oczami ma zawsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX