Michał Szpak zdecyduje, kto będzie nas reprezentował. Zasiądzie w jury programu "Szansa na sukces. Eurowizja 2020"

Michał Szpak ma zasiąść w jury programu, w którym zostanie podjęta decyzja, kto pojedzie na tegoroczną Eurowizję.

Michał Szpak reprezentował nasz kraj w 2016 roku na Konkursie Piosenki Eurowizji. 61. edycja odbyła się wtedy w Szwecji, a Szpak zaprezentował utwór "Color of Your Life". Dzięki temu występowi nasz kraj zajął aż 8. miejsce. W tym roku artysta znajdzie się w gronie osób, które wybiorą tegorocznego reprezentanta. 

Eurowizja 2020 - Michał Szpak, Cleo i Gromee w jury

Program "Szansa na sukces. Eurowizja 2020" poprowadzi Artur Orzech. Serwis Plejada.pl dowiedział się, że w jury programu zasiądą byli reprezentanci naszego kraju na Eurowizji - m.in. Michał Szpak.

Osoba z produkcji programu informuje w rozmowie z Plejadą, że gośćmi "Szansy na sukces" będą Cleo, Michał Szpak i Gromee. Każdy z nich wskaże, kto trafi do finału, którego zwycięzca będzie reprezentantem Polski na Eurowizji 2020 - informuje Plejada.pl.

Wiemy już, że w konkursie weźmie udział zespół Daj To Głośniej, o czym informowaliśmy TUTAJ. W tym roku Eurowizja ma się odbyć w Rotterdamie, czyli w Niderlandach (dawniej "Holandii", bowiem może nie zauważyliście, ale kraj ten zmienił nazwę, żeby nie być kojarzonym z prostytucją).

Konkurs Eurowizji 2020 rozpoczyna się 12 maja i potrwa do 16 maja.

DK

W ubiegłym roku nasz kraj reprezentowało trio Tulia. Michał Szpak: "Trzymam kciuki. Nie ma czegoś takiego jak nieeurowizyjna kompozycja"

Więcej o:
Komentarze (17)
Michał Szpak zdecyduje, kto będzie nas reprezentował. Zasiądzie w jury programu "Szansa na sukces. Eurowizja 2020"
Zaloguj się
 • Gość: Gabi

  Oceniono 6 razy 2

  super wiadomość, występ Michała ex equ z Górniak, to najlepsze polskie występy na 20 lat udziału Polaków w tym konkursie, - to nie ulega kwestii, Michał uhonorowany bezapelacyjnym poparciem Europejczyków, jak nikt inny w historii; natomiast nie wiem dlaczego Groome ma być w tym towarzystwie? Sympatyczny gość,ale zajął beznadziejnie odległe miejsce, co więc i komu ma doradzić ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Szczerze? Kiedyś w jury zasiadał Janowski- dla mnie niewątpliwy autorytet muzyczny i nic to nie dało,bo piosenka,którą zaprezentowała nasza reprezentantka była bardzo słaba.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Groome na 18 miejsc był 14 - ty he,he,he ;ale mistrzu od Eurowizji hi,hi,hi już lepiej daliby Moś, chociaż ładna dziewczyna w zamian za źGroomiego

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Pan Kurski wie jak przyciągnąć oglądalność, dlatego zatrudnił pana Szpaka, Cleo w duecie z Donatantm to NIE ten magens, niestety he,he

 • Gość: gość

  0

  a co to za dziwny tytuł? On zdecyduje, czy jury w składzie trzyosobowym zdecyduje? Poza tym powinna w tym składzie być Moś, Groome jest zbędny. No i pan Brzozowski, żeby było pewne, że wybiorą dobrze......ha,ha,ha

 • Gość: Ayako

  Oceniono 2 razy 0

  Byle nie to disco polo błagam...

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy -3

  fajna laska

 • Gość: ?

  Oceniono 22 razy -12

  on? przecież jest taki głupiutki i infantylny, nie ma normalnych ludzi do tej roboty?

 • Gość: Buba

  Oceniono 24 razy -14

  Masakra ten gościu.Zero głosu,własnego stylu (na siłę papuguje Prince'a)ani muzyki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX