Michał Szpak zdecyduje, kto będzie nas reprezentował. Zasiądzie w jury programu "Szansa na sukces. Eurowizja 2020"

Michał Szpak ma zasiąść w jury programu, w którym zostanie podjęta decyzja, kto pojedzie na tegoroczną Eurowizję.

Michał Szpak reprezentował nasz kraj w 2016 roku na Konkursie Piosenki Eurowizji. 61. edycja odbyła się wtedy w Szwecji, a Szpak zaprezentował utwór "Color of Your Life". Dzięki temu występowi nasz kraj zajął aż 8. miejsce. W tym roku artysta znajdzie się w gronie osób, które wybiorą tegorocznego reprezentanta. 

Eurowizja 2020 - Michał Szpak, Cleo i Gromee w jury

Program "Szansa na sukces. Eurowizja 2020" poprowadzi Artur Orzech. Serwis Plejada.pl dowiedział się, że w jury programu zasiądą byli reprezentanci naszego kraju na Eurowizji - m.in. Michał Szpak.

Osoba z produkcji programu informuje w rozmowie z Plejadą, że gośćmi "Szansy na sukces" będą Cleo, Michał Szpak i Gromee. Każdy z nich wskaże, kto trafi do finału, którego zwycięzca będzie reprezentantem Polski na Eurowizji 2020 - informuje Plejada.pl.

Wiemy już, że w konkursie weźmie udział zespół Daj To Głośniej, o czym informowaliśmy TUTAJ. W tym roku Eurowizja ma się odbyć w Rotterdamie, czyli w Niderlandach (dawniej "Holandii", bowiem może nie zauważyliście, ale kraj ten zmienił nazwę, żeby nie być kojarzonym z prostytucją).

Konkurs Eurowizji 2020 rozpoczyna się 12 maja i potrwa do 16 maja.

DK

W ubiegłym roku nasz kraj reprezentowało trio Tulia. Michał Szpak: "Trzymam kciuki. Nie ma czegoś takiego jak nieeurowizyjna kompozycja"

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.