Kamil Sipowicz cieszy się nowym związkiem. O jego wybrance wiemy coraz więcej

Kamil Sipowicz był mężem Kory. Po trudnych przeżyciach, teraz nadszedł szczęśliwy czas w jego życiu. Otworzył się na nową miłość.

Ostatnie półtora roku dla Kamila Sipowicza było bardzo trudne. W lipcu 2018 roku pożegnał swoją ukochaną partnerkę i żonę Korę, ikonę polskiej sceny muzycznej. Przypomnijmy, że artystka przegrała walkę z nowotworem.

Nowa miłość Kamila Sipowicza

Po traumatycznym wydarzeniu, poeta postanowił wycofać się z życia publicznego, aby w spokoju przeżyć żałobę, która jak sam wspomniał była dla niego bardzo trudna. Po ponad roku okazało się, że Kamil ponownie odnalazł miłość, z którą planuję spędzić resztę życia.

Jak podaje magazyn "Na żywo", wybranka Kamila to trzydziestoletnia Sylwia, mieszkanka Bielska-Białej. Tygodnik dowiedział się również, że pisarz przebywa obecnie na Kubie, gdzie towarzyszy mu ukochana. Razem spędzili tam święta Bożego Narodzenia i przywitali Nowy Rok.

Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej rozpaczy. Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe, nie spotkaliśmy się za życia Kory. - skomentował Kamil w mediach społecznościowych.
Myślę, że Kora chciałaby, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby ona też była w szczęśliwej relacji. Samotność nie jest dobra. - dodał.

BO

Tak Kora opowiadała o chorobie, show-biznesie i... Polsce. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.