Księżna Kate spotkała fana. Podczas pogawędki zdradziła, czy jest szansa na kolejne royal baby. A raczej, co myśli o tym William

Kate Middleton i książę William są rodzicami trójki dzieci. Choć jeszcze jakiś czas temu spekulowano, że księżna Cambridge jest w czwartej ciąży, to prawdopodobnie para nie będzie miała już więcej potomstwa.

Kate Middleton wczoraj odwiedziła centrum Khidmat w Bradford. Podczas wizyty księżna Cambridge dała do zrozumienia, że jej mąż, książę William nie chce kolejnego dziecka. Przypomnijmy, że para ma trójkę potomstwa. 22 lipca 2013 roku na świecie pojawił się George, 2 maja 2015 roku urodziła się Charlotte, a 23 kwietnia 2018 roku na świat przyszedł najmłodszy syn pary, czyli Louis. Warto podkreślić, że Kate Middleton niezbyt dobrze przechodziła wszystkie ciąże.

Książę William nie chce więcej dzieci 

Kate Middleton i ksiażę William spotkali się z liderami społeczności podczas wizyty w Yorkshire. W tym czasie Kate rozmawiała z fanem rodziny królewskiej, Joshem Macpalcem. Podczas pogawędki zdradził on księżnej Cambridge, że po narodzinach każdego jej dziecka wysyłał kartkę z życzeniami. Kate odpowiedziała, że kolejna karta jest mało prawdopodobna, a na koniec dodała:

Nie sądzę, żeby William jeszcze więcej chciał.

Choć księżna Kate jakiś czas temu jeszcze "rozmyślała" o kolejnym dziecku to teraz stwierdziła, że jej rodzina jest kompletna. Co ciekawe, Kate Middleton po raz pierwszy zasugerowała, że książę William nie chce więcej dzieci w zeszłym roku podczas wizyty w Irlandii Północnej. 

Co jakiś czas media spekulują, że księżna Cambridge jest w czwartej ciąży. Czy jej słowa ostatecznie rozwieje wszystkie plotki? 

AM

Jak to jest być Kate i Williamem? Wcale nie tak prosto, jak może się wydawać

Więcej o:
Komentarze (32)
Księżna Kate spotkała fana. Podczas pogawędki zdradziła, czy jest szansa na kolejne royal baby. A raczej, co myśli o tym William
Zaloguj się
 • Gość: Olka

  Oceniono 7 razy 3

  Plotek nic nie rozwieje, bo bez tych plotek tabloidy by zdechły.
  I tak już mają problem, że skończyła się "rywalizacja" dwóch księżnych i nie będzie można pisać o spojrzeniach, kwaśnych minach czy "inspirowanych" kreacjach.

 • Gość: asd

  Oceniono 6 razy 2

  Meghan były tyle razy atakowana za dotykanie brzucha w ciąży, zadałam sobie trud, aby znaleźć takie zdjęcia Kate i co? Jest ich mnóstwo.. Takich sytuacji były dziesiątki, ale nie przypominam sobie, aby media tak na nią za to szczuły. a o Meghan pisano, że łamie zasady, bo dotyka swojego brzucha!!! Przykłady? Klikać proszę prawym klawiszem myszy, albo kopiować sobie l.in.ki. do osobnej zakładki:

  image.insider.com/5dc05d788499130c4b316c4d?width=600&format=jpeg&auto=webp

  ugc-01.cafemomstatic.com/gen/constrain/560/380/80/2019/02/18/14/au/66/phaj1bu54c2qbwe.jpg

  cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/130/590x/secondary/Pregnant-Kate-Middleton-touching-her-stomach-1240872.jpg

  peopledotcom.files.wordpress.com/2018/12/royal-bump-3.jpg?w=768

  whatkatewore.com/wp-content/uploads/2015/03/Kate-Steps-Saint-Pauls-Cathedral-Navy-Beulah-London-Chjiara-Coat-New-Diamond-Jewelry-Touching-Tummy-Pregnancy-Bump-Nunn-Rota-Polaris-650-x-1111-.jpg

  I WIELE WIELE INNYCH. WYSTARCZY WPISAĆ W GOOGLE
  Kate touching pregnant belly
  i otworzyć grafikę.

 • Gość: Ja

  Oceniono 4 razy 2

  Niezbyt to madre w dzisiejszych czasach, przy aktualnej wiedzy i stanie świata, chcieć mieć 4 dzieci. Nieekologiczne i egocentryczne.

 • Gość: @Gość

  Oceniono 2 razy -2

  No przecież tylko jego zdanie się liczy, ona jest tylko wykonawcą.

 • Gość: hty

  Oceniono 12 razy -6

  Jedyne co ta raszpla potrafi to się mnożyć bez opanowania. Dziecko po każdej zdradzie męża. :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX