Robert Janowski stracił kolejny program? "Nie planujemy nowego sezonu na wiosnę"

Robert Janowski nie poprowadzi drugiego sezonu swojego autorskiego programu. Chociaż produkcja "Gra Muzyka" została zdjęta z anteny, sprawa nie jest jednak całkowicie przesądzona.

Robert Janowski znany jest wszystkim głownie jako prowadzący "Jaka to melodia?". Jednak w 2018 roku, po ponad 20 latach i pomimo sympatii publiczności, prezenter zastąpiony został przez TVP przez Norbiego. Robert Janowski po roku dostał program w Telewizji Puls, teraz jednak okazuje się, że jego "Gra Muzyka" jest zagrożona.

Robert Janowski stracił program po pierwszym sezonie

Jeszcze niedawno Monika Janowska, żona i menagerka prezentera, zapewniała, że "Gra muzyka" cieszy się dobrą oglądalnością, a widzowie już na wiosnę będą mieli okazję zobaczyć kolejny sezon. Wbrew tym zapewnieniom, fani Roberta Janowskiego nie mają jednak powodów do radości. Przedstawicielka TV Puls, Agnieszka Winiarska, ostatnio wyjawiła bowiem zgoła odmienną informację:

Nie planujemy nowego sezonu programu "Gra Muzyka" na wiosnę, lecz nie wykluczamy tego w przyszłości. Tej wiosny stawiamy w Telewizji Puls głównie na seriale - mówi dla "Super Expressu" Winiarska.

Brak kontynuacji programu jest najpewniej związany ze słabą oglądalnością  - "Gra muzyka" przyciągnęła przed ekrany jedynie ok. 467 tysięcy widzów. Nie wszystko jednak stracone. Z wypowiedzi Winiarskiej wynika, że decyzja o zdjęciu programu Roberta Janowskiego z anteny nie jest ostateczna. Także Dariusz Dąbski, prezes zarządu Telewizji Puls, komentuje sprawę w podobny sposób:

W sezonie wiosennym nie planujemy powrotu programu „Gra Muzyka” na antenę, lecz nie wykluczamy tego w przyszłości. (...) Do strategii związanej z produkcją programów rozrywkowych powrócimy najwcześniej w kwietniu - przeczytamy na stronie portalu wirtualnemedia.pl

"Gra Muzyka" znika na razie z Telewizji Puls

Przypomnijmy, że produkcja "Gra muzyka" emitowana była jesienią 2019 roku i opierała się na zasadach popularnej gry w kółko i krzyżyk, a co tydzień publiczność miała okazję podziwiać w programie polskie gwiazdy. Widzowie "Jakiej to melodii?" najwyraźniej nie zdecydowali się przejść wraz z Robertem Janowskim z TVP1 do TV Puls. Pozostaje więc jedynie mieć nadzieję, że zarząd telewizji w przyszłości pokusi się o podpisanie z prezenterem nowego kontraktu. I tego Robertowi Janowskiemu życzymy!

JP

Zobaczcie największe wpadki "Jaka to melodia?"!

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (7)
Robert Janowski stracił kolejny program? "Nie planujemy nowego sezonu na wiosnę"
Zaloguj się
 • Gość: marcin

  Oceniono 1 raz 1

  no cóż w pisowskiej telewizji obowiązuje zasada bezwzględnego posłuszeństwa i zero własnego zdania dlatego widzimy teraz jacy ludzie tam pracują

 • vito3

  Oceniono 2 razy 0

  taka wlasnie mial wierna publicznosc plejbekowiec z pretensjami do bycia zajebiaszczym wokalista kolejny zlog do wyebania

 • Gość: Ja

  Oceniono 10 razy 0

  I o to chodzi! Zmienili prowadzącego JTM i od tamtej pory nie oglądałam! A szkoda,Janowski był super A teraz ten program prowadzi Debil przez duże D !!!!

 • vito3

  Oceniono 1 raz -1

  taka wlasnie mial wierna publicznosc plejbekowiec z pretensjami do bycia zajebiaszczym wokalista kolejny zlog do wyebania

 • Gość: Deschau

  Oceniono 9 razy -7

  Janowski już dawno powinien wylecieć, wyjątkowo marny prowadzący, prostak i chan. Tfu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX