Doda nie mogła przyjść na premierę. Pojawił się na niej jej mąż z inną kobietą pod rękę. Reakcja piosenkarki? To zdjęcie zdradza wszystko

Doda od dłuższego czasu ma problemy ze zdrowiem. Z tego właśnie powodu nie mogła zjawić się na premierze filmu "Psy 3". Jej mąż znalazł sobie jednak towarzystwo.

Doda dobrze wie, jak skupić na sobie uwagę mediów. Jeszcze do niedawna tabloidy szeroko rozpisywały się o rzekomym kryzysie w jej małżeństwie. Plotki okazały się być oczywiście nieprawdziwe. Ostatnio wokalistka ogłosiła jednak na Instagramie, że jej mąż wybrał się na premierę filmu "Psy 3" w towarzystwie innej kobiety. Tym samym po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie dystans.

Doda została zastąpiona na premierze filmu

Premiera filmu "Psy 3" przyciągnęła wiele osób z branży. Nie zabrakło też Emila Stępnia, który jest producentem filmowym. Co ciekawe, u jego boku nie pojawiła się Doda tylko Maria Sadowska. Jej obecność nie była jednak przypadkowa. W końcu wokalistka jest też reżyserką i aktualnie współpracuje razem ze Stępniem przy filmie "Dziewczyny z Dubaju"

Emil Stępień z Marią SadowskąEmil Stępień z Marią Sadowską Instagram/dodaqueen

Doda musiała zrezygnować z udziału w premierze ze względu na problemy zdrowotne. Gwiazda od kilku tygodni boryka się z piskami w uszach. Z tego samego powodu odwołała styczniowe koncerty.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Dodę nadal męczy pisk w uszach. "Nie spałam całą noc"

Zobacz wideo
Więcej o: