Bradley Cooper ma nową dziewczynę? Przyłapano go na flircie z piękną "dziewczyną Bonda". "Wydawał się zachwycony"

Bradley Cooper został przyłapany na rozmowie z nową dziewczyną Jamesa Bonda, Aną De Armas. Amerykańskie media nie mają wątpliwości - coś jest na rzeczy, a rozmowa trwała zdecydowanie zbyt długo, żeby być zwykłym "small talkiem".

Bradley Cooper niemal rok temu rozstał się z Iriną Shayk. Od tego czasu aktor szuka nowej miłości, a czas wolny spędza z córką Leą. Ostatnio zabrał dziewczynkę do Disneylandu, o czym pisaliśmy TUTAJ. Nie unika też wielkich wyjść i gal. W czasie imprezy przed rozdaniem Złotych Globów został przyłapany na pogaduszkach z nową dziewczyną Bonda.

Bradley Cooper i Ana De Armas zatopieni w rozmowie

Gwiazdy zostały zauważone w holu hotelu Four Seasons na początku stycznia, podaje RadarOnline. Za moment miała się rozpocząć gala wręczenia Złotych Globów, zaś Bradley i Ana prowadzili ożywioną dyskusje, nie spiesząc się. Cooper wydawał się zauroczony kubańską aktorką:

Ciągle żartował i miał szeroki uśmiech na twarzy. Bradley wydawał się zachwycony Aną, która często się śmiała - podaje źródło portalu.

Czy coś naprawdę jest na rzeczy? Bradley od czasu rozstania z Iriną łączony był z różnymi kobietami, zaś Ana de Armas pod koniec 2019 roku widziana była z Benem Affleckiem. Jednak do tej pory ich związki nie były w żaden sposób oficjalnie potwierdzone.

Bradley Cooper gotowy na nowe uczucie po związku z Iriną Shayk

Kiedy w lipcu 2019 Bradley i Irina potwierdzili rozstanie mówiono, że w tej relacji było sporo problemów. Modelka podobno chciała udostępniać więcej życia rodzinnego w sieci, na co aktor nie wyrażał zgody. Dodatkowo podejrzewano, że Cooper miał romans z Lady Gagą.

Źródło amerykańskiego portalu donosi, że podczas spotkania Bradleya Coopera z Aną De Armas było widać, że aktorzy świetnie się dogadują. Czy z tej relacji zrodzi się uczucie? Czekamy na kolejne informacje zza oceanu. 

DK

ZOBACZ: Bradley Cooper dołączył do Lady Gagi na koncercie w Las Vegas, by zaśpiewać z nią nominowany do Oscara utwór „Shallow”

Zobacz wideo