Aleksandra Kwaśniewska zażartowała z Małgorzaty Rozenek. "Tia. Lifestyle. Nanananana". Komentują Żmuda-Trzebiatowska i Kayah

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na Instagramie zabawny post. Główne skrzypce gra w nim jednak Małgorzata Rozenek.

Aleksandra Kwaśniewska nie jest tak aktywną użytkowniczką Instagrama, jak jej koleżanki z show-biznesu. Najczęściej dzieli się tam zdjęciami swojego psa. Do takich właśnie należy to ostatnie, jednak jest nieco inne niż pozostałe. Dlaczego? Córka byłego prezydenta porównała się do... Małgorzaty Rozenek i jej buldożka.  

Aleksandra Kwaśniewska niczym Małgorzata Rozenek

Odkąd prezenterka zaszła w ciążę, jest na językach niemalże wszystkich. Jej zdjęcia zrobione przez paparazzich śledzą nawet inne gwiazdy. Należy do nich Aleksandra Kwaśniewska, która porównała swoje wyjście na spacer z psem, do tego Rozenek. Post opisała trzeba hasztagami:

tia #lifeislife #nanananana
 

Uwagę na jej kolaż zwróciły nie tylko fanki, ale również znane koleżanki. Płaczącą ze śmiechu emotikonę pozostawiły po sobie: Kayah, Paulina Sykut-Jeżyna i Marta Żmuda-Trzebiatowska

screen posta Aleksandry Kwaśniewskiejscreen posta Aleksandry Kwaśniewskiej screen Instagram / @aleksandraleksandrowna

Myślicie, że Rozenek skomentuje ten post? Jeśli tak, to na pewno nie będzie zła, a wszystko obróci w żart. Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata ma naprawdę spory dystans do siebie. 

CW

Pamiętacie śluby tych gwiazd? Długo się je komentowało. 

Zobacz wideo