Mandaryna rozstała się z partnerem! "Nasze drogi się rozeszły" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna, przez kilka lat była w udanym związku z Pawłem Wójcikiem, przystojnym prawnikiem z Lublina. Plotki głosiły, że para rozstała się. Gwiazda potwierdziła nam to w rozmowie telefonicznej.

Marta Wiśniewska kilka lat temu w sądzie poznała Pawła Wójcika, z którym później zaczęła utrzymywać bliższe relacje. Zaczęło się od bycia znajomymi na Facebooku, a ostatecznie skończyło na kilkuletnim związku. Teraz tancerka znów jest singielką.

Mandaryna rozstała się z partnerem

Do tej pory Mandaryna nie kryła się ze swoją miłością. Gwiazda zabierała Pawła na imprezy branżowe, pozowała z nim na ściance, a i na Instagramie nie brakowało wspólnych zdjęć. Od dłuższego czasu jednak w social mediach Mandaryny nie widać było Pawła, co już wtedy mogło dać do myślenia. Udało nam się skontaktować z Martą. Niestety potwierdziła krążące plotki.

O nieee. Naprawdę muszę to komentować? Mogę powiedzieć tylko tyle, że nasze drogi faktycznie się rozeszły - usłyszeliśmy.

Ponadto w "Rewii" pojawiła się informacja, że była żona Wiśniewskiego już poszukuje miłości na pewnym portalu randkowym.

Jeszcze niedawno wydawało się, że Mandaryna jest bez pamięci zakochana w Pawle. Tym większe zaskoczenie wywołało niedawne pojawienie się profilu piosenkarki na… jednym z popularnych portali randkowych! - czytamy w magazynie".
 

Cóż, to przykre, że kolejna para w show-biznesie rozstała się. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć Marcie wszystkie co najlepsze. 

Zobaczcie, jak Michał Wiśniewski poradził sobie w Kole Plotka.

Zobacz wideo