Vanessa Hudgens i Austin Butler zerwali po prawie 10 latach. Rozstanie jednak służy aktorce. Na premierze nowego filmu promieniała

Vanessa Hudgens i Austin Butler nie są już razem. Zagraniczne media donoszą, że para zakończyła związek po prawie 10 wspólnych latach.

Wszystko wskazuje na to, że jedna z najpopularniejszych par amerykańskiego show-biznesu właśnie przechodzi do historii. Według zagranicznych mediów, Vanessa Hudgens i Austin Butler rozstali się po prawie 10 latach związku.

Vanessa Hudgens i Austin Butler rozstali się

Już w jakiś czas temu pojawiły się pierwsze plotki o ich kryzysie, bo Vanessa i Austin przestali publikować wspólne zdjęcia w sieci. On dodał ostatnie w lipcu 2019 roku, a ona w Halloween, pokazując ich przebrania.

 

Na razie para nie odniosła się do plotek, ale jej znajomy wszystko zdradził w rozmowie z "Us Weekly".

Vanessa i Austin oficjalnie zerwali. Vanessa opowiada teraz swoim najbliższym o rozstaniu - powiedział.

Niewykluczone, ale jednocześnie nie rozpacza w domowym zaciszu. Aktorka pojawiła się bowiem na premierze filmu "Bad Boys For Life", która odbyła się we wtorek, 14 stycznia, w Los Angeles. Gwiazda promieniała i zachwycała wyglądem. Z uśmiechem pozowała do zdjęć. Wygląda na to, że rozstanie wyjątkowo jej służy. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

Vanessa HudgensVanessa Hudgens East News

KM

Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje:

Zobacz wideo