Ile Magorzata Rozenek-Majdan może zarobić w ciąży? Krocie! Post na Instagramie gwiazdy to spory koszt

Małgorzata Rozenek-Majdan długo starała się o dziecko. Obecnie gwiazda cieszy się z rosnącego brzuszka, a już wkrótce może również cieszyć się z rosnących zer na koncie. Ile zarobi w tym roku?

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem poinformowali media, że już wkrótce po raz pierwszy razem zostaną rodzicami. Podobno za kilka miesięcy na świecie pojawi się syn pary. Na Instagramie gwiazda chętnie publikuje zdjęcia z rosnącym brzuszkiem. Nie od dziś wiadomo, że social media są świetnym narzędziem do zarabiania naprawdę dużych pieniędzy. W sieci krążą stawki niektórych gwiazd z polskiego show-biznesu. Ile w takim razie może zarobić Małgorzata Rozenek-Majdan? 

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży zarobi krocie 

Posty sponsorowane od dłuższego czasu dla wielu gwiazd i celebrytek są głównym źródłem dochodu. Choć na co dzień Małgosia zarabia pieniądze z innych projektów, to nie da się ukryć, że jej konto na Instagramie jest kuszące dla firm. W sieci gwiazdę śledzi ponad 1,1 mln fanów! To naprawdę bardzo dużo. 

Wiadomość o ciąży z pewnością ucieszyła firmy dla przyszłych mam, bo teraz w końcu będą mogły nawiązać współpracę z Rozenek-Majdan. Skoro wiemy już, że zainteresowanie profilem Małgosi jest, to powiedzmy sobie otwarcie, ile według stawek krążących w internecie może zarobić. 

Za jeden wpis zachwalający jakiś produkt Małgorzata Rozenek-Majdan może zgarnąć nawet 10-15 tys. złotych! A takich postów na Instagramie gwiazdy pojawić się może nawet kilka w miesiącu. Wniosek? Małgosia może zarobić krocie. 

"Fakt" o zdanie zapytał menadżera gwiazd Filipa Mecnera. 

Wiadomo, że media i publiczność interesują się Małgorzatą Rozenek-Majdan. Ale ciąża podsyca to zainteresowanie i sprawia, że gwiazda jest jeszcze bardziej łakomym kąskiem dla reklamodawców - mówi.

Kwota, o której wcześniej wspominaliśmy, niestety nie jest potwierdzona przez samą Małgosię. Istnieje jednak wiele portali, które na podstawie liczby followersów są w stanie wyliczyć potencjalne zarobki na jednym poście. Postanowiliśmy sprawdzić, czy 10-15 tys. jest realne. Okazuje się, że Małgosia może zarobić jeszcze więcej, bo portal inkifi.com wyliczył, że jeden post na Instagramie gwiazdy jest wart około 5 tys. funtów, czyli w przeliczeniu prawie 25 tys. złotych! Ta kwota naprawdę może zwalić z nóg. 

Ile Małgorzata Rozenek-Majdan może zarobić na Instagramie?Ile Małgorzata Rozenek-Majdan może zarobić na Instagramie? http://inkifi.com/earnings-on-instagram/

Baby boom w polskim show-biznesie 

Warto dodać, że w tym roku czeka nas prawdziwe baby boom w polskim show-biznesie. We wtorek 14 stycznia swoją pierwszą córkę urodziła Sylwia Przybysz. Za kilka miesięcy na świecie pojawią się również dzieci Anny Lewandowskiej, Katarzyny Glinki, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, Paula Tumala, Odeta Moro i pewnie jeszcze kilka innych. 

AM

Więcej o:
Komentarze (51)
Ile Magorzata Rozenek-Majdan może zarobić w ciąży? Krocie! Post na Instagramie gwiazdy to spory koszt
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  Z czegoś trzeba żyć! Tylko pozazdrościć jak innym forsa leci z nieba!

 • Gość: DH

  Oceniono 12 razy 10

  Jak dają to się bierze, zupełnie zrozumiałe. Inni pomarzyć tylko mogą

 • Gość: Anka

  Oceniono 11 razy 9

  Też bym tak chciała-kto by nie chciał-dac fotkę na Insta i miec kilkadziesiat tysiaków... Kazdy by tak chciał, nie udawajcie świętych i wielce ambitnych że nie hahah

 • Gość: Ja22

  Oceniono 9 razy 7

  Tylko fotki cykać i kasa leci. Kazdy by tak chciał

 • Gość: 56

  Oceniono 4 razy 4

  Chyba Joanna moro nie odeta

 • Gość: vhgh

  Oceniono 3 razy 3

  Jak daja to brać, jak biją to uciekać. powodzenia.

 • Gość: Jola

  Oceniono 5 razy 3

  Żyć nie umierać tylko.

 • Gość: Znudzony czytelnik

  Oceniono 4 razy 2

  To,że jest ciągle na tapecie,to nie wina komentatorów, tylko Gazety Wyborczej,która codziennie włącza do wiadomości jej brzuch,jej uda,jakby była miss świata.Nie wiem skąd ma takie fory,że mimo,iż większość jej nie lubi i oczernia ją i tak na drugi dzień znów jest jakiś jej obrazek.Gazeta Wyborcza po prostu nas czytelników lekceważy i nie zależy jej na naszej opinii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX