Bogusław Linda pojawił się na premierze filmu "Psy 3" z córką. Aleksandra wygląda świetnie! My patrzymy też na jej suknię. Klasa

Premiera filmu "Psy 3" przyciągnęła plejadę gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Bogusława Lindy, któremu towarzyszyła córka, Aleksandra.

Na premierze filmu "Psy 3" zjawiło się mnóstwo gwiazd, które chętnie pozowały do zdjęć na ściance. Wśród nich pojawił się także Bogusław Linda, któremu towarzyszyła córka, Aleksandra. Razem zagrali w produkcji i razem zaprezentowali się na czerwonym dywanie.

Aleksandra Linda na premierze filmu "Psy 3"

Dla Aleksandry Lindy "Psy 3" nie są debiutem. Po raz pierwszy córka aktora zagrała w produkcji "Totem" w 2017 roku. Dwa lata później mogliśmy podziwiać ją w "Diablo. Wyścig o wszystko", natomiast teraz w trzeciej części kultowych już "Psów", gdzie wciela się w rolę Janki. Aleksandry nie mogło więc zabraknąć na premierze, gdzie pozowała u boku słynnego taty.

Nie da się ukryć, że córka Bogusława Lindy wyglądała jak modelka. Uwagę zwracała także jej stylizacja. Młoda aktorka wybrała czarną suknię z wiązaniem przy głębokim dekolcie. Wyglądała świetnie! A wam się podoba? Zdjęcia znajdziecie w galerii.

KM

"Psy. W imię zasad". Wielki powrót Franza Maurera. Zobacz zwiastun filmu

Zobacz wideo