Bogusław Linda pojawił się na premierze filmu "Psy 3" z córką. Aleksandra wygląda świetnie! My patrzymy też na jej suknię. Klasa

Premiera filmu "Psy 3" przyciągnęła plejadę gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Bogusława Lindy, któremu towarzyszyła córka, Aleksandra.

Na premierze filmu "Psy 3" zjawiło się mnóstwo gwiazd, które chętnie pozowały do zdjęć na ściance. Wśród nich pojawił się także Bogusław Linda, któremu towarzyszyła córka, Aleksandra. Razem zagrali w produkcji i razem zaprezentowali się na czerwonym dywanie.

Aleksandra Linda na premierze filmu "Psy 3"

Dla Aleksandry Lindy "Psy 3" nie są debiutem. Po raz pierwszy córka aktora zagrała w produkcji "Totem" w 2017 roku. Dwa lata później mogliśmy podziwiać ją w "Diablo. Wyścig o wszystko", natomiast teraz w trzeciej części kultowych już "Psów", gdzie wciela się w rolę Janki. Aleksandry nie mogło więc zabraknąć na premierze, gdzie pozowała u boku słynnego taty.

Nie da się ukryć, że córka Bogusława Lindy wyglądała jak modelka. Uwagę zwracała także jej stylizacja. Młoda aktorka wybrała czarną suknię z wiązaniem przy głębokim dekolcie. Wyglądała świetnie! A wam się podoba? Zdjęcia znajdziecie w galerii.

KM

"Psy. W imię zasad". Wielki powrót Franza Maurera. Zobacz zwiastun filmu

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (104)
Bogusław Linda pojawił się na premierze filmu 'Psy 3" z córką. Aleksandra wygląda jak modelka. My patrzymy też na jej suknię. Klasa
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 82 razy 76

  Ma w sobie coś nieidealnego i elektryzującego jednocześnie. Spojrzenie kochającego ojca najlepsze!

 • Gość: ju

  Oceniono 57 razy 45

  wszystko ma takie duże, oczy, usta, nos, potrzebuje dobrego fotografa

 • Gość: Hfyfc

  Oceniono 56 razy 28

  Ma b.ciekawa urodę tylko -inna fryzura
  Ma piękne oczy,usta Napewno nie wiejska uroda .. jak u Sochy po botoksie

 • Oceniono 29 razy 25

  Jednoznacznie ze spojrzenia na zdjęciu wynika , że pan Linda zresztą tak jak każdy tata swoją córkę bardzo kocha, uroda córki normalna przeciętna najważniejsze, że nie podchodzi pod mianownik aktualnych ćwierć gwiazd!!.

 • Gość: kol

  Oceniono 27 razy 13

  Ojciec zapatrzony w córkę, i słusznie, bo fajna laska i wreszcie się lepiej ubiera, bo jak pamiętam wcześniejsze wystapienia, to był dramat modowy po mamusi, która jak przestaje kombinować i pozostaje przy garniturkach i męskich koszulach, to wyglada ok. Gorzej jak berze sie za "stylizację"
  Aleksandra wygląd bardzo poważnie na swój wiek, ale jej to zapewne na dłuuuugo pozostanie, bo ten typ tak ma i jak sie koleżanki zestarzeją, to ona wciąż będzie wyglądała tak samo.
  Ciekawe po kim ma urodę, bo ani do ojca, ani do matki nie jest nic a nic podobna.
  W sumie nieważne jaka i skąd, ważne że stanowią dobre trio, tak się przynajmniej medialnie sprzedają.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  Wylaszczyła się na tę premierę, kiecka super, makijaż i włosy też. Dobrze jej życzę, ale póki co ta jej filmowa kariera jest trochę bańką mydlaną, w "Totemie" była na ekranie może przez 10 sekund, w "Diablo" trudno ją było w ogóle zauważyć. Jak będzie w "Psach", zobaczymy. Jeśli wzięła talent po ojcu to może jej się uda.

 • Gość: Zosia

  Oceniono 8 razy 8

  Tata wpatrzony jak w obrazek i to sie liczy .Uroda to kwestia gustu jednym sie podoba innym nie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX