Selena Gomez nie zachwyciła na premierze filmu "Dolittle", ale już w programie Jimmy'ego Fallona wręcz przeciwnie. "Klasa"

Ostatnie dni są bardzo intensywne dla Seleny Gomez. Gwiazda pojawiła się nie tylko na premierze filmu, ale i w programie Jimmy'ego Fallona. Uwagę zwracały jej stylizacje.

Ostatnio Selena Gomez ma wyjątkowo napięty grafik. Najpierw zjawiła się na premierze filmu "Dolittle" w Los Angeles, gdzie niestety nie zachwyciła wyglądem. Gwiazda zaprezentowała się w zestawie z jesiennej kolekcji Givenchy Haute Couture, który składał się z różowego golfu i czarnej obszernej spódnicy, która jest w stanie zniekształcić każdą figurę. Znacznie lepiej Selena wyglądała w programie Jimmy'ego Fallona w Nowym Jorku.

Selena Gomez w programie Jimmy'ego Fallona

Gwiazda zaprezentowała się w stylizacji vintage. Postawiła na fryzurę w stylu lat 60. i różową sukienkę z kolekcji Miu Miu z delikatnymi kryształami przy dekolcie i w talii. Nie da się ukryć, że w takim wydaniu Selena Gomez wyglądała zdecydowanie bardziej korzystnie, a minisukienka podkreśliła jej świetną figurę.

Uwagę zwracały też srebrne sandały na platformach od Prady oraz duże kolczyki Roxanne Assoulin. W końcu "diabeł tkwi w szczegółach" i o stylowych dodatkach lepiej nie zapominać.

Selena GomezSelena Gomez Youtube

Fani nie kryli zachwytu lookiem gwiazdy i w sieci chętnie ją komplementowali: 

Klasa.
Wyglądałaś bosko u Jimmy'ego.
Niesamowicie prezentowałaś się w programie Fallona - pisali fani.

A wy co sądzicie o stylizacji Seleny Gomez? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii. 

KM

Stylizacje Rozenek, które zwróciły naszą uwagę. Niektóre są BARDZO drogie (jak stylizacje Seleny Gomez):

Zobacz wideo