Oscary 2020. O której rozpocznie się transmisja z czerwonego dywanu? Gdzie obejrzeć? W Polsce nie będzie z tym problemu

Oscary 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Znamy pełną listę nominowanych filmów i twórców. Sprawdzamy więc, gdzie i o której godzinie można obejrzeć całą ceremonię wręczenia statuetek. W Polsce nie będzie z tym większego problemu.

Oscary 2020 już niebawem. Wielka gala wręczenia nagród odbędzie się dokładnie za dwa tygodnie. Już w nocy z 9 na 10 lutego dowiemy się, jakie filmy i jacy twórcy otrzymają jedno z najważniejszych wyróżnień filmowych. Polscy fani będą mieli możliwość obejrzeć galę również na swoich telewizorach i komputerach.

Oscary 2020: Gdzie oglądać galę?

92. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się w nocy z 9 na 10 lutego. Początek gali jest zaplanowany na godzinę 2:00 czasu polskiego. Od 00:30 do 2:00 w nocy odbędzie się transmisja z czerwonego dywanu, a tuż po niej rozpocznie się gala. Zarówno galę jak i słynny czerwony dywan będzie można obejrzeć na platformie CANAL+. Stacja zdecydowała, że pokaże transmisję na żywo z wydarzenia w paśmie odkodowanym. Trzeba jednak spełnić jeden warunek.

CANAL + jest telewizją abonamentową, dlatego dostęp do niej trzeba mieć wcześniej zagwarantowany przez dostawcę sygnału. Ci, którzy w swoim pakiecie nie mają w ogóle CANAL +, będą musieli posiłkować się transmisją online na oficjalnym kanale Oscarów na YouTubie. Dodatkowo, specjalnie dla tych, którzy w nocy wolą spać, zamiast oglądać galę rozdania nagród na antenie CANAL+ w poniedziałek o 22:30 stacja wyemituje skrót z gali.

Podobnie jak w poprzednim roku, ceremonia odbędzie się bez prowadzącego. Kto został nominowany? Przeczytacie o tym TUTAJ.

BO

Zwierz Popkulturalny o oscarowych szansach Bożego Ciała:

Więcej o: