Oscary 2020. Florence Pugh nago cieszy się z nominacji. "Nominowana do pieprzonego Oscara!"

Florence Pugh otrzymała nominację do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Małe kobietki". Na Instagramie pochwaliła się, jak wyglądał moment, w którym dowiedziała się o nominacji - była wtedy w łóżku, zupełnie naga.

Zbliżają się Oscary 2020. 13 stycznia poznaliśmy nominowanych do tej prestiżowej nagrody. Film "Małe kobietki" ma szansę zdobyć aż pięć statuetek, a jedną z nominowanych jest 24-letnia Florence Pugh. Aktorka podzieliła się swoją reakcją na nominację.

Oscary 2020: Florence Pugh nago cieszy się z nominacji

Aktorka dodała zdjęcia w pościeli. Widać, że nie ma na sobie ubrań, zaś na drugim zdjęciu piersi zakrywa emotikonem o kształcie awokado. Na pierwszej fotce widzimy, jak Florence czeka na ogłoszenie nominacji, a na drugiej - jej reakcję.

Chwilę przed... i dokładnie w tym momencie. Nominowana do pieprzonego Oscara!
 

Pugh została nominowana w kategorii "Najlepsza aktorka drugoplanowa". O statuetkę powalczy w wieloma świetnymi aktorkami. Jej konkurencja to Kathy Bates w "Richard Jewell", Laura Dern w "Historii małżeńskiej", Scarlett Johansson w "Jojo Rabbit" i Margot Robbie w "Bombshell". 

Wcześniej aktorka była nominowana do nagrody Critics' Choice Awards, lecz wyróżnienie zgarnęła jej sprzed nosa Laura Dern. Laureatów tegorocznych Oscarów poznamy w nocy z 9 na 10 lutego.

Myślicie, że Florence Pugh wygra?

DK

ZOBACZ: Plejada gwiazd na czerwonym dywanie przed oscarową galą w ubiegłym roku 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA