Królowa wydała oświadczenie! "Wolelibyśmy, aby pozostali pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej"

Na tę decyzję czekali niemalże wszyscy. Królowa Elżbieta II wydała specjalne oświadczenie. "Popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan"- przekazała monarchini.

Królowa Elżbieta II przerwała milczenie i wydała oficjalne oświadczenie dotyczące opuszczenia przez księcia Harry'ego i Meghan Markle królewskiego dworu. Królowa rozumie swojego wnuka, jednak zaznacza, że wolałaby, żeby wszystko potoczyło się nieco inaczej. 

Królowa przerwała milczenie

Królowa Elżbieta II zwołała dziś zebranie rodziny królewskiej w Sandringham, podczas którego mieli poruszyć temat Meghan i Harry'ego. Jak się okazało, rozmowy przyniosły konkretną decyzję, którą królowa podzieliła się w oficjalnym oświadczeniu. Monarchini rozumie decyzję Harry'ego, ale ma co do niej pewne zastrzeżenia. 

Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie prowadzenia bardziej niezależnego życia, pozostając jednocześnie cenioną częścią mojej rodziny. Harry i Meghan dali jasno do zrozumienia, że w nowym życiu nie chcą być zależni od środków publicznych. Uzgodniono zatem, że nastąpi okres przejściowy, w którym para książęca Sussex będzie spędzać czas w Kanadzie i Wielkiej Brytanii- czytamy w oświadczeniu królowej. 

RG

Więcej o:
Komentarze (225)
Królowa wydała oświadczenie! "Wolelibyśmy, aby pozostali pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej"
Zaloguj się
 • lusjola

  Oceniono 61 razy 41

  Jego Wysokość jest Pani Wspaniała . Młodzi chcą żyć po swojemu i mają pełne prawo do tego. Przecież jest Tato i Brat w kolejce do tronu...

 • Gość: Scierwonewsywstaeiaciepismaki

  Oceniono 32 razy 16

  Czemu to jest na 1 stronie w zakładce Pilne?

  Czy na czerskiej aż taki upadek poczucia własnej wartości pismaków, że wrzucają do zakladki PILNE! artykuł z plotka o jakiejś królowej, co oświadczenie wydała w sprawie swojego syna czy wnuka?

  Ludzie, PILNE to są informacje o zagrożeniu/wypadku/zamachu/bezpieczeństwie. A nie ku*** jakas rodzinka!!! Płacą Wam za to? Dział budzetu krolewskiego ds marketingu dotarl do Was czy co?

  Ludzie, którzy to czytają, artykuł w sensie i żyją takimi tematami: odpowiedzcie mi na pytanie:
  Co poszło w Waszym życiu nie tak? Co się stalo? Jak Wam pomóc?

 • senioryta13

  Oceniono 22 razy 14

  "Uzgodniono zatem, że nastąpi okres przejściowy," "-
  --jak dlugi ?
  rok, dwa, 10 lat ?

 • Gość: Pysia

  Oceniono 21 razy 13

  Każdy postęp i poważna zmiana w życiu wiąże się najczęściej z jakimś kryzysem. Ludziom nigdy się nie dogodzi, zawsze widzą wszędzie intrygi i złe intencje. Mogli całe życie być podporządkowani i nie musieć martwić się o siebie, a wybrali trudniejszą drogę. Problem w tym, że media mają okazję do zarobku więc przekazują informacje w sposób prowokujący do hejtu. Na prawdzie nie zarobiliby, bo prawda jest prosta i bardzo na korzyść pary Sussex. Wierzę, że ich przyszła praca obroni ich decyzję. Są młodzi, kreatywni, chętni do działania. Niech zmieniają oblicze BRK na lepsze.

 • Barbara Tarnawska

  Oceniono 13 razy 11

  II po co euforia 19 używa takiego ordynarnego języka? Potrzebne to komu? Co chcesz tym udowodnić? Niech robią co chcą, takie ich prawo. Po co to komentować w taki sposób.

 • Gość: Fifi

  Oceniono 14 razy 10

  Babcia Ela jest spoko! Tylko ten okres przejściowy może trwać wiecznie ;) Harry i tak nie ma szans na tron więc mogli się wszyscy wyluzować. Jakby William z czymś takim wyskoczył, to Królowa zapewne miałaby większy PR-owy orzech do zgryzienia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX