Katarzyna Skrzynecka o powrocie Pawła Królikowskiego do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": "Jest bardzo dzielny"

Katarzyna Skrzynecka wierzy, że Paweł Królikowski wkrótce opuści szpital i wróci do zdrowia. Wciąż nie wiadomo, czy powróci do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski znają się od lat. Aktor tuż przed świętami trafił na oddział neurochirurgii i do tej pory nie opuścił placówki. Jego branżowi koledzy: Bogdan Kalus czy Ilona Ostrowska odwiedzają go i wspierają rodzinę Królikowskich. 

Katarzyna Skrzynecka wspiera Pawła Królikowskiego

Aktorka w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że ma nadzieję na szybki powrót do zdrowia kolegi. Niedługo rozpoczną się nagrania do kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym oboje są jurorami. Nie wiadomo, czy miejsce Królikowskiego obok Katarzyny Skrzyneckiej pozostanie puste.:

Wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia - powiedziała Skrzynecka w rozmowie z "Super Expressem".

Przypomnijmy, że aktor problemy ze zdrowiem ma od około pięciu lat, kiedy dowiedział się, że ma tętniaka. Lekarze stanęli na wysokości zadania i w 2015 roku wycięli tętniaka, lecz, jak mówiła wtedy Małgorzata Ostrowska-Królikowska, potrzeba jeszcze sporo czasu, by jej mąż w pełni odzyskał siły.

Ostrowska-Królikowska nadal czuwa przy mężu, a ostatnio opowiedziała o jego stanie zdrowia dziennikowi "Fakt":

Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - powiedziała Ostrowska-Królikowska "Faktowi". 

Trzymamy kciuki, żeby Paweł Królikowski szybko opuścił szpital. 

DK

Jeszcze nie dawno Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na wycieczkę do Wadowic. Towarzyszyli im rodzice aktora

Zobacz wideo