Modelka wystawiła zużyte implanty piersi na WOŚP. "Każdy może stać się posiadaczem"

Modelka Katarzyna Czułek wystawiła używane implanty piersi na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel jest szczytny, jednak mało kto był zainteresowany.

12 stycznia odbył się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji na aukcje trafiły wyjątkowe przedmioty i możliwości: Kasia Tusk wystawiła wizytę w swoim mieszkaniu i spacer po Sopocie, Roksana Węgiel przekazała wyjątkową kreację... Ale jest też aukcja Katarzyny Czułek. Fotomodelka zdecydowała się przekazać coś bliskiego jej sercu, dosłownie.

Modelka wystawiła zużyte implanty na WOŚP

Katarzyna Czułek zdecydowała się na WOŚP oddać używane implanty piersi. Modelka napisała na aukcji, że służyły jej przez pewien czas, a teraz są pamiątką:

Na tegoroczną aukcje WOŚP przekazuje moje implanty piersi, które służyły mi przez prawie 4 lata a dziś są tylko pamiątką! Chciałam aby przedmiot wystawiony tutaj był oryginalny i myślę że jest! Dziś każdy może stać się posiadaczem „moich byłych piersi" brzmi to intrygująco, ale tak naprawdę liczą się pieniążki zebrane na szczytny cel! Zapraszam wszystkich do licytacji, pamiętajcie każda złotówka się liczy! P.S. do piersi dorzucam autograf - napisała Kasia.

Katarzyna CzułekKatarzyna Czułek screen Allegro

Niestety mało kto jest zainteresowany starymi implantami piersi. Czułek na Instagramie wyznała, że według jej męża to "piłeczki antystresowe". Aby podnieść ich wartość modelka zamieściła autograf na oryginalnych przedmiotach - wciąż nic. Aukcja "utknęła" na cenie wywoławczej 500 złotych i nie chce ruszyć niezależnie od szumu w mediach naokoło tych konkretnych przedmiotów.

"Oryginalne piłeczki antystresowe" możecie licytować jeszcze dwa dni.

DK

Zobacz rozmowę z Szymonem Majewskim na 28. finale WOŚP 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.