Julia Wieniawa wspiera WOŚP. "Jestem pokoleniem, które skorzystało z pomocy Jurka Owsiaka". Jako niemowlę potrzebowała badań

Julia Wieniawa była dziś gościem programu "Dzień Dobry TVN", w którym zachęcała widzów do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktorka, będąc dzieckiem, sama skorzystała z pomocy fundacji.

Julia Wieniawa jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych młodych aktorek w Polsce. Na samym Instagramie śledzi ją ponad milion osób, co czyni ją bardzo wpływową influencerką. Aktorka chętnie wykorzystuje swoje zasięgi również w wyższych celach. Tak było i tym razem, gdy apelowała o wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Julia Wieniawa skorzystała z pomocy WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dla Julii Wieniawy jest wyjątkowo ważna. Aktorka w niedzielnym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że sama w dzieciństwie skorzystała ze sprzętów sfinansowanych przez WOŚP.

Jestem pokoleniem, które skorzystało z pomocy Jurka Owsiaka. Jako niemowlę, tuż po narodzinach, skorzystałam z urządzeń do badania słuchu. Ta pomoc WOŚP-u jest realna i widoczna wszędzie - apelowała.

Co więcej, przyznała, że jeszcze kilka lat temu była wolontariuszką i sama chodziła z puszką. W tym roku na aukcję przekazała wspólną kolację, która już osiągnęła cenę 10 tys. zł, a do końca licytacji jeszcze kilka dni. 

Julia Wieniawa o swoich rolach. Przy okazji zdradziła też, że zagra w nowym filmie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (19)
Julia Wieniawa wspiera WOŚP. "Jestem pokoleniem, które skorzystało z pomocy Jurka Owsiaka". Jako niemowlę potrzebowała badań
Zaloguj się
 • pislamabad

  Oceniono 23 razy 15

  Paradoks polega na tym, że te wszystkie gwiazdunie wspierają wyłącznie siebie. Każdy powód dobry: Australia, śmieci, klimat, WOŚP, metoo, pieski, kotki, misie, ptysie... cokolwiek by tanim kosztem wrzucać kolejny żer dla swoich "followersów" czyli dalej - kasodawców, rekamodawców

 • rusham

  Oceniono 22 razy 12

  pusta torba

 • Gość: Ja

  Oceniono 21 razy 9

  Tępa dzida!

 • czerski.fake

  Oceniono 10 razy 8

  szkoda ze nie dała się wyru... 'akonto owsiakowej puszki, jak na ruchadło przystało

 • Gość: fakt

  Oceniono 6 razy 6

  kłamstwo ma krotkie nogi- wieni nogi , WOŚP kupował sprzet dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi w 2008 r. , gdy wiesia miała juz 10 lat, szkodliwie slaba promocja kosztem wizerunku samej organizacji a na miejscu Owsiaka oddałabym tą kasę z kolacji na wspieranie mlodych talentow naukowych

 • Gość: Expert

  Oceniono 7 razy 5

  Prozdrowotne bolcowanie i maseczka z białego płynu na twarzy. Z takich zabiegów skorzystałaś. Mógł je przeprowadzić wolontariusz WOŚP, jest taka możliwość.

 • Gość: joker

  Oceniono 11 razy 5

  czy to ma byc promocja akcji czy tego pustaka?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  To jest ważny cel,ale nie wiem czy to ma jakikolwiek sens jeśli w wielu Polskich miastach zamyka się oddziały dziecięce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX