Julia Wieniawa wspiera WOŚP. "Jestem pokoleniem, które skorzystało z pomocy Jurka Owsiaka". Jako niemowlę potrzebowała badań

Julia Wieniawa była dziś gościem programu "Dzień Dobry TVN", w którym zachęcała widzów do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktorka, będąc dzieckiem, sama skorzystała z pomocy fundacji.

Julia Wieniawa jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych młodych aktorek w Polsce. Na samym Instagramie śledzi ją ponad milion osób, co czyni ją bardzo wpływową influencerką. Aktorka chętnie wykorzystuje swoje zasięgi również w wyższych celach. Tak było i tym razem, gdy apelowała o wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Julia Wieniawa skorzystała z pomocy WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dla Julii Wieniawy jest wyjątkowo ważna. Aktorka w niedzielnym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że sama w dzieciństwie skorzystała ze sprzętów sfinansowanych przez WOŚP.

Jestem pokoleniem, które skorzystało z pomocy Jurka Owsiaka. Jako niemowlę, tuż po narodzinach, skorzystałam z urządzeń do badania słuchu. Ta pomoc WOŚP-u jest realna i widoczna wszędzie - apelowała.
 

Co więcej, przyznała, że jeszcze kilka lat temu była wolontariuszką i sama chodziła z puszką. W tym roku na aukcję przekazała wspólną kolację, która już osiągnęła cenę 10 tys. zł, a do końca licytacji jeszcze kilka dni. 

Julia Wieniawa o swoich rolach. Przy okazji zdradziła też, że zagra w nowym filmie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.