Książę William jest załamany decyzją księcia Harry'ego. Opiekował się nim przez całe życie. "Nie mogę tego dłużej robić"

Książę William nie przyjął dobrze wiadomości o opuszczeniu brytyjskiego dworu przez swojego brata. Osoba z otoczenia rodziny królewskiej przyznała, że William jest załamany.

Decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle o opuszczeniu brytyjskiego dworu była wielkim zaskoczeniem dla mediów, a także pozostałych członków rodziny królewskiej. Jak się okazuje, książę William nie przyjął dobrze decyzji brata i wciąż nie może się z nią do końca pogodzić.

Książę William jest załamany decyzją brata

Książę William i książę Harry byli zawsze ze sobą zżyci. Wspólnie spędzone dzieciństwo, utrata ukochanej mamy i wszystko inne, co razem przeżyli, zbudowało między braćmi wyjątkową więź. Niestety, od czasu związku księcia Harry'ego i Meghan Markle relacje braci stały się chłodniejsze. 

Z pewnością napiętych stosunków nie polepszy decyzja Meghan i Harry'ego o opuszczeniu dworu. Jak donoszą zagraniczne media, książęca para nie konsultowała swojej decyzji z pozostałymi członkami rodziny. Osoba z otoczenia księcia Williama w rozmowie z "The Sunday Times" przyznała, że William jest teraz strasznie smutny. 

Opiekowałem się bratem przez całe życie. Nie mogę tego dłużej robić - powiedział ponoć książę William swojemu przyjacielowi.

Myślicie, że jest jeszcze szansa na rozejm?

Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.