"The Voice Kids". Tomek zaśpiewał "Ściernisko" Golców, rozgrzał publiczność do czerwoności i... nie odwrócił żadnego fotela. Szok!

Za nami trzeci odcinek, trzeciej edycji muzycznego show dla dzieci "The Voice Kids". Kto tym razem urzekł jurorów? Świetnych występów nie brakowało.

Trzecia edycja "The Voice Kids" radzi sobie naprawdę dobrze. Jak podają media, średnia oglądalność dotychczasowych odcinków to około 3 mln widzów, a więc więcej, niż ten sam format, ale dla dorosłych. Nic dziwnego, mamy w Polsce naprawdę zdolne dzieci! Czy któreś z tych, które pojawiło się w sobotnim odcinku, ma szansę powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor?

"The Voice Kids" - odcinek trzeci

Odcinek rozpoczął się od występu Aleksandry, która fenomenalnie zaśpiewała "Simply The Best" z repertuaru Tiny Turner. Nastolatka odwróciła 2 fotele, w tym Tomsona i Barona, którzy początkowo zastanawiali się, czy śpiewa dla nich chłopak, czy dziewczyna. 

Dobra, więc moją decyzją są chłopaki - zakomunikowała dziewczynka.

'The Voice Kids''The Voice Kids' screen 'The Voice Kids'

Jak już wcześniej informowaliśmy, w programie wystąpiła córka znanego piosenkarza, Mariusza Totoszki. Jurorzy zgodnie ocenili, że Julia bardzo dobrze zaśpiewała początek piosenki, ale potem było nieco gorzej. W ostatniej chwili odwrócił się jednak Dawid Kwiatkowski i to do jego drużyny trafiła nastolatka. 

Julia Totoszko, 'The Voice Kids'Julia Totoszko, 'The Voice Kids' screen 'The Voice Kids'

Naszą uwagę zwrócił występ Tomka, który wykonał na scenie piosenkę zespołu Golec uOrkiestra, "Ściernisko". Niestety nie miał zbyt wiele szczęścia, bo nie odwrócił żadnego fotela. Publiczność jednak szalała podczas jego występu, a Baron stwierdził później, że opinia trenerów nie jest najważniejsza i to publika decyduje, kogo chce słuchać.

Nie jest istotna nasza opinia, a ważne, co daje publiczność. Wjechał na scenę i zrobił widowisko. Wszyscy bawili się jak na weselu i o to chodzi.

Jak myślicie, czy któryś z dzisiejszych uczestników ma szansę wygrać program?

CW

Paulina Krupińska wyśle dzieci do programu muzycznego? Zobaczcie, co powiedziała o talentach swoich pociech.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (13)
"The Voice Kids". Tomek zaśpiewał "Ściernisko" Golców i rozgrzał publiczność do czerwoności
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 13

  szkoda chłopca, popłakał się....ale według mnie repertuar Golców to nie materiał na prezentację wybitnych umiejętności wokalnych, zwykła góralska rąbanka

 • Gość: komsos

  Oceniono 5 razy 3

  Wszystkie dzieci powinny spiewac w jezyku polskim lub angielskim i tu powinno byc sprecyzowane kryterium Zdecydowana wiekszosc tych ktorzy odpadli spiewala po polsku a przeciez duzo latwiej spiewac w jezyku angielskim nawet jesli slabo zna sie ten jezyk

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Chłopak ma mega głos i osobowość. Widziałam jego wykonanie "Caruso", Andrea Bocellego.
  Wgniatało w krzesło. Taka była moc!!!

 • Gość: Tesd

  Oceniono 2 razy 2

  Jestem za tym aby w tym programie dzieci śpiewały po polsku

 • Gość: Xgxc

  Oceniono 1 raz 1

  Wstyd aby w Polskim the voice kids wygrywały tylko angielskie piosenki a nie Polskie jurorzy tolerują tylko piosenki w obcym języku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX