Meghan Markle i książę Harry udzielą wywiadu przed kamerami. Zdradzą, dlaczego odsuwają się od rodziny królewskiej. Wybrali amerykańską stację

To będzie najbardziej wyczekiwany wywiad książęcej pary. Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się opowiedzieć o szczegółach swojej decyzji o opuszczeniu królewskiego dworu. Co na to królowa?

Dzień przed urodzinami księżnej Kate całą uwagę rodziny królewskiej i opinii publicznej zwróciło odważne oświadczenie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Książęca para zdecydowała się podzielić swoje życie pomiędzy Amerykę Północną i Wielką Brytanię, stać się niezależna finansowo, a także zrezygnować z części obowiązków i przywilejów. O swojej szokującej dla monarchii decyzji mają już niebawem opowiedzieć przed kamerą. 

Meghan Markle i książę Harry opowiedzą o swoim odejściu

Jak donosi portal PageSix, wkrótce Meghan Markle i książę Harry udzielą telewizyjnego wywiadu stacji CBS News. Ta rozmowa z pewnością jest bardzo wyczekiwana, szczególnie, że oprócz oświadczenia na Instagramie, nie ma żadnych innych oficjalnych informacji z ust książęcej pary dotyczących odejścia. Warto zaznaczyć, że wybrali amerykańską stację, a nie brytyjską, co można interpretować jako kolejny policzek wymierzony w stronę Wielkiej Brytanii. Rozmowę przeprowadzi Gayle King, bliska koleżanka Meghan Markle.

Jesteście ciekawi? Bo my już nie możemy się doczekać efektów.

Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi: Jako mała dziewczynka byłam przerażona:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.