Natalia Szroeder chce zostać mamą? Gwiazda szczerze opowiedziała o macierzyństwie

Natalia Szroeder opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Czy jest w nich miejsce na ślub i dziecko? Okazuje się, że w tej kwestii piosenkarka ma bardzo sprecyzowane cele.

Natalia Szroeder, choć ma dopiero 24 lata, jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Prężnie rozwija swoją karierę, zdobywając przy tym tysiące fanów. Teraz zdradziła, jakie ma plany na przyszłość i czy widzi się w roli mamy.

Natalia Szroeder o ślubie. Czy planuje mieć dzieci?

Przypomnijmy, że wokalistka ostatnio zagrała w filmie "Jak zostać gangsterem. Historia prawdziwa". Wcieliła się w postać Marty, która w filmie zachodzi w ciążę i wchodzi za mąż. W wywiadzie dla portalu plejada.pl Natalia opowiedziała, jak czuła się w nowej roli:

Z silikonowym brzuszkiem czułam się dziwnie. Ale bardzo chciałabym założyć rodzinę i mieć dzieci w przyszłości, więc to było dla mnie ekscytujące, że mogę zobaczyć, jak będę wyglądała kiedyś w ciąży. - mówi gwiazda.

Natomiast z suknią ślubną nie miała styczności po raz pierwszy:

Z kolei suknia ślubna nie była dla mnie żadną nowością. Przymierzałam już miliard takich w swoim życiu, bo je uwielbiam. Zawsze, gdy odwiedzam zaprzyjaźnionych projektantów, to proszę ich, żeby pokazali mi, jakie mają nowe suknie ślubne i je mierzę.

Natalia Szroeder obecnie jest w związku z raperem Quebonafide. Para jest ze sobą ponad dwa lata i choć ich związek wzbudza wiele emocji w mediach, zakochani go nie komentują.

Jak myślicie, czy Natalia szykuje się do nowej roli w życiu?

BO

Jak Natalia Szroeder odnalazła się w roli dziewczyny gangstera?

Zobacz wideo
Więcej o: