Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie z naprawdę dużym brzuchem. Rozpisała się o porodzie. "Dlatego tak często wspominam o aktywności"

Anna Lewandowska opublikowała kolejne zdjęcie z ciążowym brzuchem. Uwagę przykuwa jednak to, co napisała pod postem.

Anna Lewandowska jest obecnie w piątym lub szóstym miesiącu ciąży. Niemalże codziennie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami zaokrąglonego brzucha. Istotne jest również to, o czym pisze pod postami. Najczęściej są to reakcje na szereg pytań zadawanych przez panie w komentarzach. Tym razem postanowiła opowiedzieć o wysiłku fizycznym podczas porodu. Porównała go do maratonu. 

Anna Lewandowska naucza fanki 

Obserwatorki z wielką chęcią czytają posty Anny i podążają jej śladami. Zachęcona ich aktywnością trenerka publikuje więc coraz ciekawsze treści. Naszą uwagę zwróciło to, co napisała w środę. Okazuje się, że kobieta podczas porodu traci tyle kalorii, ile podczas maratonu. 

Czy wiecie, że... Średni koszt energetyczny porodu to 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h)? Średni czas trwania porodu 7-10 godzin? Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton).
Tylko maraton możemy przerwać w czasie biegu, a porodu już nie. Dlatego tak często wspominam o aktywności fizycznej w czasie ciąży. Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań - warto trenować!

Niektóre osoby zgodziły się z tym, o czym napisała Lewandowska, jednak zdecydowana większość skupiła się na jej pięknej sylwetce. Zdjęcie skomentowały znane koleżanki Anny. 

Cudna! - wychwalała Małgorzata Socha.
Przepięknie - dodała Viola Piekut.

Czekamy na więcej zdjęć!

 CW

Anna Lewandowska zabrała Klarę na trening.

Więcej o:
Komentarze (48)
Anna Lewandowska pozuje z dużym, zaokrąglonym brzuchem i porównuje poród do... maratonu
Zaloguj się
 • Gość: gośćió

  Oceniono 29 razy 25

  Lepiej niech się zdecyduje co z tym porodem. Przy pierwszym porodzie twierdziła że był łatwy bo ćwiczyła a po 2 latach zmieniła zdanie i twierdziła że prawie umarła.

 • Gość: jkChnsKZ

  Oceniono 19 razy 19

  Czemu więc ćwiczenia przez całą ciążę nie pomogły jej w porodzie? Bo podobno był dramatyczny. Wieloródki już mają więcej pokory w udzielaniu rad, a Pani Lewandowska była ''ekspertką'' od pierwszych tygodni ciąży

 • pislamabad

  Oceniono 21 razy 11

  Bajenn zniknij please. Rozłożyła poród na kalorie... Ciekawe jakie ćwiczenia wykona i ile batonów mocy wchłonie w czasie porodu? A twarzy dziecka pewno znowu 3 lata nie ujawni..

 • Gość: A

  Oceniono 9 razy 9

  Anna Lewandowska próbowała ukryć brzuszek ciążowy w kostiumie kąpielowym

 • farcry3

  Oceniono 7 razy 7

  Zawsze czekam z zapartym stolcem na info byAnn. Ania się zna na wszystkim. Co prawda ludzie studiują medycynę, fizjologię, biochemię ale Ania ze średnim i tak ich zagina wiedza i doświadczeniem. Kiedy Nobel?

 • gapcio2010

  Oceniono 7 razy 7

  Aniu , zjedz wreszcie snickersa.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX