Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie z naprawdę dużym brzuchem. Rozpisała się o porodzie. "Dlatego tak często wspominam o aktywności"

Anna Lewandowska opublikowała kolejne zdjęcie z ciążowym brzuchem. Uwagę przykuwa jednak to, co napisała pod postem.

Anna Lewandowska jest obecnie w piątym lub szóstym miesiącu ciąży. Niemalże codziennie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami zaokrąglonego brzucha. Istotne jest również to, o czym pisze pod postami. Najczęściej są to reakcje na szereg pytań zadawanych przez panie w komentarzach. Tym razem postanowiła opowiedzieć o wysiłku fizycznym podczas porodu. Porównała go do maratonu. 

Anna Lewandowska naucza fanki 

Obserwatorki z wielką chęcią czytają posty Anny i podążają jej śladami. Zachęcona ich aktywnością trenerka publikuje więc coraz ciekawsze treści. Naszą uwagę zwróciło to, co napisała w środę. Okazuje się, że kobieta podczas porodu traci tyle kalorii, ile podczas maratonu. 

Czy wiecie, że... Średni koszt energetyczny porodu to 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h)? Średni czas trwania porodu 7-10 godzin? Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton).
Tylko maraton możemy przerwać w czasie biegu, a porodu już nie. Dlatego tak często wspominam o aktywności fizycznej w czasie ciąży. Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań - warto trenować!

Niektóre osoby zgodziły się z tym, o czym napisała Lewandowska, jednak zdecydowana większość skupiła się na jej pięknej sylwetce. Zdjęcie skomentowały znane koleżanki Anny. 

 
Cudna! - wychwalała Małgorzata Socha.
Przepięknie - dodała Viola Piekut.

Czekamy na więcej zdjęć!

 CW

Anna Lewandowska zabrała Klarę na trening.

Zobacz wideo