Elon Musk zostanie ojcem. Jego partnerka Grimes poinformowała o nowinie w dosyć kontrowersyjny sposób

Grimes i Elon Musk spodziewają się pierwszego dziecka. O nowinie poinformowała artystka na swoim instagramowym profilu, zamieszczając nagie zdjęcie.

Elon Musk i Grimes są parą od ponad roku. Wokalistka tą ważną nowiną pochwaliła się z fanami na swoim Instagramie. Najpierw wstawiła bardzo intymne zdjęcie, które za chwilę zostało usunięte z jej profilu, ponieważ naruszało regulamin serwisu. Później pokazała drugie, już łagodniejsze.

Grimes jest w ciąży

Na zdjęciu możemy zobaczyć nagą Grimes, która piersi zasłania długimi warkoczami. Widoczny jest również brzuch wokalistki. Co ciekawe, widać na nim fotomontaż z wizerunkiem dziecka. Prawdopodobnie to szósty miesiąc ciąży.

 

Grimes, a właściwie Claire Boucher, to kanadyjska wokalistka. Zadebiutowała w 2010 roku, a w 2016 pojawiła się w Polsce na Opener Festival w Gdyni i dała jeden z najlepszych koncertów festiwalu. Słynie z kontrowersyjnego stylu. Artystka nie boi się odważnych kreacji, które często nawiązują do filmów sience-fiction. 

Natomiast partner Grimes, Elon Musk to 46-letni miliarder. Pochodzi z Republiki Południowej Afryki, ale obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jest dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX i głównym architektem w Tesla Inc. Był trzykrotnie żonaty - z Justine Musk (z którą ma piątkę synów) oraz dwukrotnie z brytyjską aktorką Talulah Riley. W 2017 roku zaczął spotykać się z Amber Heard, byłą żoną Johnny'ego Deppa, z którą ostatecznie rozstał się w lutym 2018. Od kwietnia 2018 roku związany jest z 16 lat młodszą Grimes.

BO

Dzieci gwiazd na Instagramie.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.