Lady Gaga w szczerym wywiadzie u Oprah Winfrey. "Bałam się, że umrę"

Lady Gaga we wtorek była gościem programu Oprahy Winfrey. Szczery wywiad gwiazdy zaskoczył nawet samą prowadzącą. Nie obyło się bez łez.

Lady Gaga wzięła udział w programie Oprahy Winfrey "2020 Vision: Your Life in Focus". Artystka opowiedziała o chorobie psychicznej i o gwałtach, które przeżyła w wieku 19 lat.

Lady Gaga w szczerym wywiadzie u Oprahy Winfrey

Lady Gaga zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie, aby pomóc osobom zmagającym się z zespołem stresu pourazowego, z którym sama się boryka. Przyznała, że to traumatyczne wydarzenie odcisnęło piętno na jej późniejszym życiu. Oprócz stresu pourazowego miała również zaburzenia psychiczne, depresje. Próbowała także wielokrotnie popełnić samobójstwo.

Kiedy miałam 19 lat, byłam wielokrotnie zgwałcona. Przez gwałt cierpiałam na zespół stresu pourazowego. Nie przepracowałam tej traumy. Nie miałam nikogo, kto mógłby mi pomóc - terapeuty, psychologa, lekarza. - wyznała.

Gwiazda wyznała, że tuż po tragicznych wydarzeniach, rozpoczęła się jej kariera i nie przepracowała odpowiednio tego problemu.

Nigdy tego nie przepracowałam. W pewnej chwili zaczęłam odczuwać ogromny ból - taki jak to, co czułam, kiedy byłam gwałcona.[...] Bałam się, że umrę.

Lady Gaga nadal zmaga się z fibromialgią, która charakteryzuje się przewlekłym bólem mięśni i stawów. Podczas choroby często odczuwalne jest zmęczenie i skurcze mięśni. 

Po zakończonym nagraniu Oprah Winfrey na swoim koncie na Instagramie udostępniła wideo podsumowujące wywiad, na którym obie się popłakały.

Twoja chęć "wyjścia" ze swoją wrażliwością otworzyła nasze serca.- napisała Oprah.

BO

Jak wspierać osobę chorą na depresję?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (4)
Lady Gaga w szczerym wywiadzie u Oprah Winfrey. "Bałam się, że umrę"
Zaloguj się
 • Gość: Marcin

  Oceniono 3 razy 1

  Uwielbiam Lady Gage. Wiele przeszła aby byc na szczycie, ale na nim jest. Zazdroszczę bycia tak mocnym.

 • euphoria19

  Oceniono 3 razy -1

  mnie też czasme boli, mięsień domaciczny, gdy jest za długo masowany

 • euphoria19

  Oceniono 2 razy -2

  mnie też czasem boli, mięsień domaciczny, gdy jest za długo masowany

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX