18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"365 dni". Blanka Lipińska wypuściła zwiastun filmu. Nie brakuje nagości i odważnych scen [WIDEO 18+]

Już jest! Wyczekiwany zwiastun filmu Blanki Lipiński "365 dni" ujrzał światło dzienne. Zapowiada się mocne i pełne erotycznych scen kino.

Blanka Lipińska wreszcie udostępniła oficjalny zwiastun filmu "365 dni", opartego na jej bestsellerowej powieści. Autorka nie ukrywa, że sama długo czekała na ten moment.

Już sama nie mogłam doczekać się momentu, kiedy Wam to pokaże! I nareszcie nadszedł ten dzień, gdy w końcu mogę wrzucić tak bardzo wyczekany, niepublikowany wcześniej oraz nie podlegający żadnej cenzurze ZWIASTUN FILMU „365 DNI” Ten materiał to tylko przedsmak, to nawet nie jest gra wstępna przed tym co Was czeka w lutym. To jest jak delikatny pocałunek w czoło - napisała Blanka Lipińska na Facebooku.

Zwiastun "365 dni"

Historia "365 dni" przedstawia losy Massimo Torricelli (w tej roli Michele Morrone) oraz Laury Biel (Anna Maria Sieklucka). Laura jest dyrektorem sprzedaży w luksusowym hotelu, cieszy się udanym życiem zawodowym, ale w prywatnym brakuje jej namiętności. W końcu chce uratować swój związek i wyjeżdża z partnerem oraz przyjaciółmi na Sycylię. Tam spotyka Massimo - szefa sycylijskiej rodziny mafijnej, który porywa ją, więzi i daje 365 dni na pokochanie go.

W zwiastunie produkcji nie brakuje namiętności i nagości, a przede wszystkim ostrych scen seksu. Twórcy filmu podkreślają, że nie chcieli tworzyć kolejnej romantycznej komedii, a opowieść o pożądaniu i pragnieniach.

Zobaczcie, co czeka was w kinach od 7 lutego. Czekacie na premierę?

 

KM

<<Reklama>> Książki Blanki Lipińskiej dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Anna Sikulecka zagrała główną rolę w filmie "365 dni". Zobaczcie, co nam o niej opowiedziała: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.