Sara Boruc szczerze o macierzyństwie po urodzeniu trzeciego dziecka: "To może być moje ostatnie"

Sara Boruc jest mamą trójki dzieci. W szczerej rozmowie opowiedziała, czy planuje kolejną ciążę i kto pomaga jej w domu.

Sara Boruc w maju urodziła trzecie dziecko, upragnionego syna Noah. 35-letnia żona Artura Boruca wychowuje jeszcze dwie dziewczynki. Czy para pragnie powiększyć rodzinę?

Sara Boruc o macierzyństwie

Gwiazda w rozmowie z "Party" przyznała, że trzecia ciąża po 9 latach od urodzenia córki, to zupełnie inna historia. 

Już trzeci raz dochodzę do siebie po ciąży, więc teraz jest mi trochę łatwiej, bo mam doświadczenie. Przyznam jednak, że po takiej długiej przerwie - moja młodsza córka ma już dziewięć lat - wszystkiego uczę się właściwie od nowa - mówiła Sara. 

Boruc stwierdziła, że teraz zupełnie inaczej traktuje i odczuwa macierzyństwo. Odczuwa, że jest już starsza i sporo się zmieniło od pierwszej ciąży. 

Tym razem przeżywam macierzyństwo inaczej. Jestem dużo starsza. Poprzednio miałam dwadzieścia parę lat, a teraz mam trzydzieści parę i jestem bardziej świadoma. Mam też gdzieś z tyłu głowy, że to może być moje ostatnie dziecko. Chcę się cieszyć każdą chwilą. Na pewno jest to fajniejszy wiek na bycie mamą. Chociaż z drugiej strony bardzo się cieszę, że mam już dwie córki, które są duże i niesamowicie mi pomagają - wyznała. 

Dzieci Sary Boruc i Artura Boruca

Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci, 8-miesięcznego Noah, 9-letnią Amelię i nastoletnią Oliwię. Noah i Amelia są dziećmi ze związku Boruców. Oliwia to córka Sary z poprzedniego związku, Artur ma jeszcze jedno dziecko.

W 2001 roku piłkarz poślubił z Katarzynę Modrzewską. Kilka lat później doczekali się syna Aleksandra. Para rozstała się, gdy maluch miał 5-miesięcy. Podobno matka chłopca skutecznie utrudnia kontakt Artura z Aleksandrem.  

DK

Sara Boruc wyproszona z restauracji z kilkumiesięcznym dzieckiem

Zobacz wideo