Sandra Kubicka ma guza. Dowiedziała się o nim tuż przed wylotem z Polski. Modelka walczy o zdrowie

Sandra Kubicka udzieliła szczerego wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o problemach zdrowotnych. Miniony rok był dla niej bardzo trudny.

Rok 2019 był bardzo intensywny i trudny dla Sandry Kubickiej. Modelka wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie zajęła 3. miejsce, zmagała się z problemami w związku i zdrowotnymi. Dowiedziała się, że choruje na zespół policystycznych jajników, zaś stres związany z uczestnictwem w tanecznym show nie działał korzystnie na jej zdrowie psychiczne. Pod koniec roku dotarła do niej kolejna druzgocząca informacja.

Sandra Kubicka ma guza

Modelka w rozmowie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym jak dowiedziała się, że ma guza. Informację przekazano gwieździe tuż przed wylotem do Miami. Okazało się, że źle dobrane leki i nieodpowiednie leczenie spowodowały powstanie guza:

Guza, który przez 6 miesięcy rósł we mnie, bo lekarka nie sprawdziła, czy tabletki, które biorę, dobrze na mnie działają. (...) Miałam tyle złych wiadomości i nie miałam pełnego, ciepłego wsparcia od osób, które myślałam, że powinny być wsparciem. Dowiedziałam się, że popadłam w depresję - wyznała Kubicka w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Sandra opowiedziała też o problemach zewnętrznych, jakie spowodowała choroba. Przyznała, że przez skórne dolegliwości traciła kontrakty i nie mogła pracować:

Miałam na skórze bulwy i ropniaki, które bolały podczas nakładania makijażu na sesjach zdjęciowych. Sama nie miałam siły, nie miałam odpowiedzi na to wszystko. Dowiedziałam się, że są to policystyczne jajniki i zaczęłam z tym walczyć. To totalnie zmienia styl życia, trzeba zmienić jedzenie, przestałam ćwiczyć, tak jak zawsze ćwiczyłam, dwa razy dziennie byłam na siłowni, dowiedziałam się, że nie mogę tego robić. To mnie wytrąciło z równowagi - mówiła modelka.

Celebrytka wróciła do Miami po zakończeniu tanecznego show. Tam znalazła adekwatną pomoc lekarską i przyznała, że wraca do siebie. Czuje się lepiej zarówno na ciele jak i na umyśle. Przyznała, że teraz zdrowie jest dla niej najważniejsze. A co z problemami z Kaio?

Sandra Kubicka znajduje oparcie w swoim narzeczonym

Okazuje się, że związek z narzeczonym ma się świetnie. Sandra i jej ukochany Kaio poznali się w styczniu tego roku, a w sierpniu byli już narzeczeństwem. Modelka zdradziła, że w czerwcu stanie na ślubnym kobiercu:

Gdy mówię sześć miesięcy w języku ślubnym, to jest to bardzo krótki okres. Już musimy zacząć szyć te wszystkie sukienki. Połowa powstaje w Izraelu, a połowa na Ukrainie. Będę miała pięć sukienek, bo będą trzy dni całej imprezy. Powiedziałam sobie czemu nie, czemu nie będę się przebierać, to jest jedyny taki dzień w moim życiu - stwierdziła modelka.
 

Impreza potrwa trzy dni i zostanie zorganizowana w Polsce, para zaprosi na uroczystość 100 najbliższych osób. Mniejsze przyjęcie odbędzie się także w USA. 

Trzymamy kciuki, żeby ten rok był łaskawszy dla Sandry. Czekamy na kolejne informacje na temat ślubu!

DK

Sandra Kubicka w "Kole Plotka". Co nam wyznała?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.